وزیر ورزش و جوانان وارد سنندج شد

وزیر ورزش و جوانان دقایقی قبل از طریق فرودگاه سنندج وارد سنندج شد و مورد استقبال مسئولین قرار گرفت.

به گزارش کرد پرس، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان امروز شنبه دوم تیر ماه به منظور حضور در مراسم افتتاح و بهره برداری از استخر و سالن چند منظوره حجاب سنندج و بازدید از یک پروژه ورزشی به استان کردستان سفر کرده است.

استخر سرپوشیده و سالن ورزشی چند منظوره حجاب سنندج که مراحل ساخت و بازسازی و تجهیز کامل آن از طریق قانون ماده ۲۷ (واگذاری تکمیل و احداث پروژه های دولتی به بخش خصوصی) سال ۱۳۹۹ به سرمایه گذار بخش خصوصی واگذار شد اوایل سال جاری با تجهیز کامل این طرح آماده افتتاح و بهره برداری است.

ارزش روز این استخر مجهز که دارای امکاناتی مانند استخر استاندارد، جکوزی، حوضچه آب سرد و گرم، استخر کودکان، حمام ترکی، سونای بخار و خشک، سُرسُره و تجهیزات جانبی بروز بوده در حدود ۱۵۰ میلیارد تومان برآورد شده که به همت بخش خصوصی و سرمایه گذار این بخش تکمیل، بازسازی و تجهیز کامل شده است.

همچنین سالن چند منظوره این مجموعه با مساحت هفتصد مترمربع به طور کامل بازسازی و آماده بهره برداری برای جوانان و ورزشکاران کردستانی است.

این مجموعه امروز شنبه دوم تیرماه با حضور «کیومرث هاشمی» وزیر ورزش و جوانان و مسئولین استان کردستان در سنندج افتتاح می شود.

رسول منعم مدیرکل امور استان ها، شکیبامهر مدیرکل دفتر فنی، پروین کرملو مدیرکل دفتر نظارت بانوان وزارت ورزش و جوانان در این سفر وزیر ورزش و جوانان را همراهی خواهند کرد.

بازدید از سالن ۶ هزار نفری مجموعه ۲۲ گولان شهر سنندج از دیگر برنامه های وزیر ورزش و جوانان در سفر به استان کردستان است.

کد خبر 2771938

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha