صندوق بیمه حوادث طبیعی کشور به داد سیل‌زدگان کشتارگاه ارومیه می رسد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان‌غربی گفت: با توجه به دستور مقام عالی استان، جمعی از سیل‌زدگان منطقه کشتارگاه شهر ارومیه از حمایت صندوق بیمه حوادث طبیعی کشور بهره مند شدند.

به گزارش کردپرس، امیر عباس جعفری در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به دستور استاندار محترم آذربایجان‌غربی درخصوص برخورداری واحدهای خسارت دیده دارای انشعاب برق ارومیه از حمایت صندوق بیمه حوادث طبیعی، افزود: به قید فوریت همکاران مدیریت بحران استان نسبت به جمع بندی و ارسال اطلاعات خسارت دیدگان سیل ۳ خردادماه ارومیه از طریق سامانه به صندوق بیمه حوادث طبیعی کشور اقدام کردند.

او با یادآوری حمایت‌های صندوق بیمه حوادث طبیعی کشور از زلزله‌زدگان شهرستان خوی، نیز بیان کرد: این صندوق در کمتر از ۵ روز از زمان حادثه سیل ارومیه، نسبت به پرداخت خسارت به آسیب‌دیدگان اقدام کرده و امروز چهارشنبه وجوه برآورد شده توسط ارزیابان به حساب ذینفعان واریز شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان‌غربی در پایان تصریح کرد: سرعت عمل آذربایجان‌غربی در سایه مدیریت ویژه مقام عالی استان در خدمت رسانی به اقشار آسیب دیده از بلایای طبیعی سبب شد تا صندوق بیمه حوادث طبیعی ساختمان کشور با کار جهادی و شبانه روزی در کمترین زمان ممکن ایفای تعهد نماید.

کد خبر 2771128

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha