پیام مشاور اهل سنت وزیر فرهنگ و ارشاد به مناسبت شهادت رییس جمهور

عبدالسلام امامی مشاور اهل سنت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و امام جمعه مهاباد در پیامی شهادت رییس جمهور و هیئت همراە را تسلیت گفت.

بە گزارش کردپرس، عبدالسلام امامی،مشاور اهل سنت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و امام جمعه مهاباد در پیام خود آوردە است: در آخرین لحظات اردیبهشت ماه، غبار غم های سرکش روزگار بار دگر بر دل هم میهنانمان وزیدن گرفت و ماتم بر جان ها سختی نمود و خبر شهادت سیّد تبار مظلومان و همیارانش را با خود به همراه داشت، البته این بار در رهروی دیگر و با مضمونی که همانا سیّد خدمت، ماندگار شد.

خوشا به این شهادتی که هستی‌اش تا آخرین لحظات، نفس‌های قدسی خادمیّت را نوش و تناول کند.

بدین مراتب، شهادت حزن انگیز سیدالشهداء خدمت، خادم الرضا، محبوب و مدافع محرومان و مظلومان، حضرت آیت ا.. دکتر رئیسی و همه‌ی یاوران همراه ایشان که همگان اسوه ی زهد و شرافتمندی بودند، از جمله محبوب آزادگان و مظلومان جهان، دکتر امیرعبدالهیان و همچنین مردان پاک سرشت و خدوم استان آذربایجان شرقی، آیت الله آل هاشم و دکتر رحمتی را خدمت مقام معظم رهبری، مردم شریف و باوفای ایران و دلدادگان راه عزت و اقتدار ایران تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند متعال و صاحب العزه و الکرم عاجزانه درخواست دارم که مسیر درخشش و کمالات این ملت فهیم و با بصیر که همواره طنین عصمت، فداکاری و وفاداری را نواخته اند را فراهم و دوچندان فرمایند.

 

کد خبر 2770783

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha