ساخت ۷۱ کیلومتر راه روستایی در کرمانشاه

سرویس کرمانشاه _ استاندار کرمانشاه از توافق با قرارگاه محرومیت زدایی امام حسن مجتبی علیه السلام برای ساخت ۷۱ کیلومتر راه روستایی در استان کرمانشاه خبر داد.

به گزارش کردپرس؛ محمدطیب صحرایی صبح روز چهارشنبه در نشست قرارگاه راه روستایی استان که با حضور جانشین قرارگاه محرومیت زدایی و مردمیاری نیروی زمینی سپاه پاسداران و دبیرکارگروه راه روستایی این قرارگاه، سردار عظیمی فرمانده قرارگاه نجف، معاون عمرانی استاندار و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای برگزار شد؛ عنوان کرد: دولت مردمی دکتر رئیسی یک دولت جهادی و میدانی است و خدمت در این دولت موجب افتخار است.

صحرایی  قرارگاه محرومیت زدایی امام حسن مجتبی علیه السلام را یک ظرفیت و موهبت بزرگ برای استان‌های کم برخودار توصیف کرد و گفت: یکی از کارهای شاخص و برجسته قرارگاه امام حسن مجتبی علیه السلام اجرای بزرگراه تراتزیتی برکت در مرز خسروی طی یک مدت بسیار کوتاه است و طی توافق  صورت گرفته، قرار است با استفاده از ظرفیت این مجموعه جهادی، ۷۱ کیلومتر راه روستایی جدید در استان کرمانشاه ایجاد شود.

وی تاکید کرد:  تلاش می کنیم این پروژه مهم و امیدآفرین تا پایان امسال به بهره برداری برسد و روستاییان عزیز ما از نعمت یک راه سالم و ایمن بهره مند شوند.

مدیر ارشد استان یادِآور شد: طبق توافق صورت گرفته این پروژه بزرگ با پیمانکار بومی و بهره گیری از نیروی کار کرمانشاهی اجرایی می شود.

وی همچنین تاکید کرد: دولت مردمی سیزدهم به دنبال کارهای نمایشی نیست و به شکل جهادی و میدانی برای حل مشکلات و معضلات کرمانشاه اقدام کرده است.

کد خبر 2770554

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha