دستگیری چند تبعه افغانستانی توزیع‌کننده موادمخدر در کرمانشاه

سرویس کرمانشاه _ دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از شناسایی و دستگیری چند تبعه افغانستانی توزیع‌کننده موادمخدر در کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، حمیدرضا کریمی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به ممنوعیت ورود اتباع افغانی به کرمانشاه اظهار کرد: در این راستا تاکنون چندین مرحله طرح شناسایی، دستگیری و طرد اتباع خارجی غیرمجاز در کرمانشاه اجرایی شده است.

وی افزود: چهاردهمین مرحله این طرح طی روزهای اخیر به اجرا در آمد که طی آن تعدادی از اتباع افغانی در کرمانشاه که در واحدهای تولیدی، مزارع، گلخانه‌ها مشغول به فعالیت بودند، شناسایی و دستگیر و برای بازگشت به کشورشان به مراجع ذی‌ربط تحویل داده شدند.

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه تصریح کرد: در این طرح، چند تبعه افغانستانی هم شناسایی شدند که اقدام به توزیع و پخش ماده مخدر «ناس» در سطح استان می‌کردند حین ارتکاب جرم دستگیر شدند.

وی با هشدار به کارفرمایانی که اقدام به بکارگیری اتباع افغانی در کرمانشاه می‌کنند، گفت: استان کرمانشاه از سال‌های گذشته تاکنون با معضل بیکاری دست و پنجه نرم می‌کند، بنابراین به‌کارگیری اتباع بیگانه غیرمجاز (افاغنه) در این استان ممنوع است و با کارفرمایانی که به این هشدارها بی‌توجهی کنند، برخورد قضائی صورت می‌گیرد.

کریمی در پایان اعلام کرد: کارفرمایانی که به جای استفاده از جوانان بیکار کرمانشاهی از اتباع افغانستانی برای فعالیت‌های خود استفاده کنند، با تشکیل پرونده قضائی با متخلفان برخوردی قاطع خواهد شد.

کد خبر 2766683

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha