مجریان انتخابات حق طرفداری از هیچ فردی را ندارند

سرویس کرمانشاه _ رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: چنانچه اعضای ستاد انتخابات استان و شهرستان‌ها کوچکترین طرفداری از فردی داشته باشند، این حرکت قابل اغماض نیست.

به گزارش کردپرس؛ علی شعبانی در نشست ستاد انتخابات استان کرمانشاه با اشاره به اینکه انتخابات امن، سالم، رقابتی و با مشارکت بالا از شاخصه‌های مدنظر مقام معظم رهبری است عنوان کرد: بیش از نیمی از گستردگی جمعیتی انتخابات در حوزه انتخابیه شهرستان کرمانشاه بوده و این شهرستان سه کرسی را به خود اختصاص داده است.

شعبانی با بیان اینکه مجریان انتخابات باید کاملا بی‌طرف باشند؛ گفت: براساس تأکیدات استاندار کرمانشاه، هر یک از مجریان انتخابات اگر سلامت انتخابات را دچار خدشه کند حتی اگر در شب انتخابات باشد، با قاطعیت با وی برخورد می‌شود.

وی با اشاره به اینکه چنانچه اعضای ستاد انتخابات استان و شهرستان‌ها کوچکترین طرفداری از فردی داشته باشند، قابل اغماض نیست، افزود: مقام معظم رهبری بر رقابتی بودن انتخابات تأکید داشتند و هیچ مسئولی حق ندارد این موازنه را به هم بزند و فردی را تقویت کند.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه با بیان اینکه باید تمام تلاش خود را بر حضور پرشور مردم متمرکز کنیم گفت: در زمینه تعیین شعب اخذ رأی اتفاقات جدیدی رخ داده و بیشتر به سمت مساجد حرکت کردیم.

وی بر ضرورت مراقبت از رای مردم در روز انتخابات تاکید و اظهار کرد: تمام تمهیدات لازم برای حفظ سلامت و امنیت انتخابات اندیشیده شده که باید با دقت کامل اجرایی شود.

شعبانی با بیان اینکه در حوزه امکانات و پشتیبانی مشکلی وجود نخواهد داشت و هر آنچه که لازم باشد تأمین می‌شود؛ گفت: آموزش مجریان نیز از دیگر دغدغه‌های ما است که باید دقیق و مستمر باشد و نیروهای بکار گرفته شده به همه امور آگاه باشند. 

کد خبر 2766180

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha