آماده سازی 1270 صندوق رأی برای شهرستان کرمانشاه

سرویس کرمانشاه _ فرماندار کرمانشاه گفت: برای مجموع 635 شعبه اخذ رأی در شهرستان کرمانشاه 1270 صندوق رأی آماده شده است.

به گزارش کردپرس، محمدرضا آمویی در نشست ستاد انتخاباتی استان کرمانشاه در سالن جلسات شهید رجایی فرمانداری برگزار شد، با اشاره به اینکه ستاد انتخابات شهرستان با 13 کمیته تشکیل شده است؛ اظهار کرد: تاکنون 10 جلسه ستاد انتخابات شهرستان با 140 مصوبه و همچنین یک جلسه مشترک هیئت نظارت و هیئت اجرایی برگزار شده است.

فرماندار کرمانشاه با اشاره به روند اجرای مراحل پیش از برگزاری انتخابات در فرمانداری کرمانشاه بیان کرد: اقداماتی در راستای مشارکت‌افزایی در دستور کار قرار گرفته و جلساتی با مدیر کل آموزش و پرورش، هیئت امنای مساجد، روحانیون مستقر در مساجد، مدیرکل ارشاد و ... برگزار شده است.

آمویی از برپایی میز خدمت در برخی از مساجد، تشکیل جلسات با حوزه‌های مقاومت بسیج و دهیاران خبرداد و گفت: براساس شرایط دسترسی، جمعیت و پیش‌بینی‌ها در لیست شعب ادوار گذشته تغییراتی ایجاد شده و 635 شعبه اخذ رأی برای شهرستان کرمانشاه تعیین شد.

وی با بیان اینکه شعب مستقر در مساجد به 44 مورد افزایش یافته است افزود: صندوق‌های سیار نیز از 12 مورد به 9 مورد کاهش یافته است و در مجموع 635 شعبه ثابت شامل 493 شعبه ثابت شهری و روستایی و 142 شعبه سیار شهری و روستایی برای شهرستان کرمانشاه در نظر گرفته شده است.

آمویی با بیان اینکه در حوزه شهرستان کرمانشاه تاکنون 108 نامزد تأیید صلاحیت شده‌اند؛ گفت: پوشش شبکه در مکان شعب اخذ رأی توسط اعضای کمیته فناوری اطلاعات بررسی شده است و کمیته حمل و نقل خودرویی و کمیته پشتیبانی نیز در تدارک تأمین خودرو و تغذیه روز انتخابات در شهرستان کرمانشاه هستند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان کرمانشاه با اشاره به فعالیت پرتال انتخابات در شهرستان بیان کرد: کمیته اطلاع رسانی ارتباط مستمری با داوطلبان جهت آگاهی آنها از بایدها و نبایدهای انتخابات برقرار کرده است و با همکاری شهرداری های شهرستان کرمانشاه فضاسازی شهری برای ترغیب مردم به مشارک در انتخابات در دستور کار قرار دارد.

فرماندار کرمانشاه با بیان اینکه کمیته منابع انسانی نفرات حاضر در شعب اخذ رأی را مشخص کرده است؛ افزود: نمایندگان فرماندار، بازرسان شعب اخذ رأی نیز به جمع این افراد اضافه خواهند شد و کمیته حقوقی و مقابله با تخلفات نیز در هر منطقه شهری یک تیم تخلفات را مستقر کرده است.

دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز ۱۱ اسفند برگزار می‌شود.

کد خبر 2766178

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha