مطالبات پیمانکاران، پیگیری می شود

سرویس کرمانشاه _ سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کرمانشاه از پیگیری مطالبات پیمانکاران مرتبط با پروژه های در دست اجرا و یا اجرا شده این اداره کل خبر داد.

به گزارش کردپرس؛ شهرام کهریزی در اولین جلسه هم‌اندیشی با پیمانکاران و مشاوران پروژه‌های عمرانی حوزه راهداری استان کرمانشاه گفت: پیمانکاران و مشاوران بازوان اجرایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای در اجرای پروژه‌های عمرانی در سطح استان بوده و وظیفه سنگینی در جهت آبادانی بر دوش دارند.

وی با تأکید بر رعایت مشخصات فنی در اجرای پروژه‌ها از سوی پیمانکاران و مشاوران افزود: رعایت مشخصات فنی از سوی پیمانکاران و مشاوران در پروژه‌های اجرایی سبب خواهد شد تا پروژه‌ها از کیفیت بالای ساخت و ساز برخوردار شوند.

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: در راستای مطالبات پیمانکاران از پروژه‌های اجرا شده و در دست اجرا، با روان‌سازی مراحل تهیه و بررسی صورت‌ وضعیت‌های پیمانکاران و ارائه کارکردهای نهایی توسط پیمانکار، اقدام به تهیه لیست قطعی مطالبات پیمانکاران و مشاوران کرده ایم و پیگیر امورات مربوطه هستیم تا در صورت تخصیص اعتبار لازم از محل بودجه پروژه‌های عمرانی به پرداخت و تسویه اقدام شود.

کهریزی تصریح کرد: تمام تلاش خود را در حوزه‌های مختلف در جهت رفع مشکلات و گره‌های اداری پیمانکاران به نحو مطلوب انجام خواهد داد تا پیمانکاران و مشاوران بتوانند با خیالی آسوده‌تر و با تمرکز بیشتر بر روی پروژه‌ها طبق برنامه‌های زمان‌بندی شده نسبت به تکمیل پروژه‌ها اقدام و آماده بهره‌برداری نمایند.

وی افزود: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه آمادگی کامل جهت استقبال از نقطه نظرات و پیشنهادهای سازنده و مؤثر پیمانکاران و مشاوران در اجرای مدیریت راهبردی پروژه‌ها را دارد تا در سایه همکاری، تعامل و همدلی شاهد پیشرفت پروژه‌های عمرانی باشیم.

کد خبر 2765190

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha