محکومیت ۷ میلیارد ریالی یک جایگاه سوخت خبرساز در ایلام

سرویس ایلام - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام از محکومیت پرداخت غرامت هفت میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریالی یک جایگاه سوخت در ایلام که در ایام اربعین خبرساز شده بود، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، پرویز ایدون بیان کرد: جایگاهی که در ایام اربعین حسینی به علت امتزاج دو فرآورده و عرضه فرآورده آلوده به زوار حسینی خبرساز شده بود، مطابق مقررات و دستورالعمل های شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران اعمال قانون شده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام توضیح داد: با توجه به تخلف حادث شده در جایگاه عرضه فرآورده های نفتی استان،مطابق آئین نامه رسیدگی به تخلفات توزیع و فروش فرآورده های نفتی یارانه ای ستاد شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران جلسه رسیدگی به تخلفات در منطقه تشکیل و تخلف مربوطه مورد رسیدگی قرار گرفت.

وی بیان کرد: با توجه به متن صریح آیین نامه در این خصوص و با در نظر داشتن اینکه عوامل جایگاه نسبت به اطلاع رسانی به موقع به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی و همزمان قطع فروش فرآورده اقدامی نکرده اند، لذا مالکیت جایگاه به غرامتی معادل هفت میلیارد و هشتصد میلیون ریال محکوم شده است.

ایدون اضافه کرد: همچنین در این ارتباط با توجه به مفاد آیین نامه رسیدگی به تخلفات عرضه فرآورده های نفتی یارانه ای، خسارت مربوط به خودروهایی که در جایگاه مورد خسارت واقع شده اند توسط مالکیت جایگاه پرداخت شده است.

کد خبر 2761316

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha