بافل جلال طالبانی: تنها در برابر خداوند سر تعظیم فرود می‌آوریم

سرویس عراق و اقلیم کردستان _ بافل جلال طالبانی رئیس اتحادیه میهنی کردستان هنگام برگزاری پنجمین کنگره این حزب در سخنانی اظهار داشت باید از ملت خود دفاع کنیم ما با فلسفه سیاسی مام جلال عمل می‌کنیم اتحادیه میهنی کردستان آنقدر قدرتمند است که کنگره خود را در قبل از برگزاری دو انتخابات مهم برگزار می‌کند ما تنها سر تعظیم به سوی خداوند فرود می‌آوریم.

به گزارش کردپرس به نقل از خندان، بافل جلال طالبانی امروز چهارشنبه تاریخ ۲۰۲۳/۹/۲۷ در مراسم برگزاری پنجمین کنگره حزب اتحادیه میهنی کردستان با ایراد سخنانی اعلام کرد امروز مرحله نوینی آغاز شده است و باید حزب ما یکصدا و متحد باشد اتحادیه میهنی همچنین می‌خواهد روابط خود با بغداد را مستحکم کند و اهداف اصلی این حزب خدمت به ملتمان می‌باشد.

وی افزود از کنگره پنجم اتحادیه میهنی می‌خواهم طوری برنامه‌ریزی کند که بتواند در خدمت رسانی به جوانان موفق باشد، درست است که دارای منابع نفتی و گازی هستیم اما خدمتگزاری به جوانان مملکتمان یک امر ضروری است.

وی هشدار داد نوگرایی را به صورت مداوم ادامه خواهد داد و به سوی قدرتمند شدن گام برمی‌دارد ما به عنوان حزب اتحادیه میهنی کردستان تنها سر تعظیم به سوی خداوند فرود می‌آوریم.

کد خبر 2761288

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha