پرداخت ۸۵۰ میلیارد ریال برای توسعه زیرساخت‌ طرح ملی مسکن در آذربایجان‌غربی

سرویس آذربایجان غربی- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: ۸۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای توسعه زیرساخت‌های خدماتی در اجرای طرح‌های نهضت ملی مسکن در سطح استان از محل منابع صندوق ملی مسکن در قالب یک سوم سهم وزارت راه و شهرسازی به شرکت‌های آب و فاضلاب و توزیع نیروی برق استان پرداخت می‌شود.

به گزارش کردپرس، سید محسن حمزه‌لو با اشاره به دیدار با معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت:  از این میزان اعتبارات ۶۵۰ میلیارد ریال برای توسعه آب و فاضلاب و ۲۰۰ میلیارد ریال برای توسعه برق پروژه‌های نهضت ملی مسکن تخصیص یافته است.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: با توجه به شرایط قابل قبول و مناسب پروژه‌های نهضت ملی مسکن در آذربایجان‌غربی و اخذ رتبه برتر استان در طرحهای آماده سازی نهضت ملی مسکن، اعتبارات لازم برای توسعه خدمات زیربنایی تخصیص یافته است.

حمزه‌لو افزود: سهمیه استان آذربایجان غربی برای ساخت مسکن در طرح نهضت ملی ۲۰۳ هزار و ۹۲۹ واحد است.

او ادامه داد: روند اجرایی پروژه های نهضت ملی مسکن از جمله پروژه‌های آماده سازی، زیربنایی و روبنایی سایتهای نهضت ملی مسکن و تامین و تخصیص اعتبارات لازم در این حوزه ها از مسائل مورد توجه و حائز اهمیت بررسی شده در این دیدار بود. همچنین پرداخت به موقع تسهیلات بانکی برای اجرای طرح‌های نهضت ملی مسکن در آذربایجان‌غربی مورد توجه و تاکید قرار گرفت.

کد خبر 2761278

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha