بازخوانی پرونده فوت جوان ایلامی توسط دادستان ایلام

سرویس ایلام - فوت بامشاد سلیمان‌خانی در خردادماه سال جاری بار دیگر سوژه برخی رسانه ها شد که دادستان مرکز استان ایلام در این خصوص توضیحاتی ارایه داد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس به نقل از روابط عمومی قوه قضاییه، عبدالوهاب بخشنده دادستان مرکز استان ایلام در رابطه با جزئیات فوت بامشاد سلیمان‌خانی می‌گوید: علت فوت وی در گواهی فوت رسمی پزشکی قانونی، مسمومیت دارویی اعلام شده و مشخص است که این فرد با مصرف تعدادی قرص اقدام به خودکشی کرده است.

وی در رابطه با ادعاهای مطرح شده در خصوص خودکشی نامبرده بعد از آزادی از زندان، گفت: این موضوع به هیچ وجه صحت ندارد و این فرد اصلا سابقه دستگیری و حضور در زندان نداشته است.

دادستان مرکز استان ایلام در ادامه بیان کرد: اسناد و مدارک تماس خانواده بامشاد سلیمان‌خانی با اورژانس بیمارستان و صورتجلسه پلیس با امضای خود مرحوم قبل از فوت در بیمارستان، مبنی بر اینکه قرص مصرف کرده موجود است.

در صورتجلسه کلانتری که در بیمارستان و قبل از فوت بامشاد سلیمان‌خانی تنظیم شده و متوفی آن را امضا کرده، مصرف قرص تایید شده است.

فرم پذیرش اورژانس نیز علت پذیرش بامشاد سلیمان‌خانی را مسمومیت دارویی عنوان کرده است.

براساس پرونده پزشکی، بامشاد سلیمان‌خانی به دلیل مسمومیت دارویی در بیمارستان دهلران پذیرش و سپس به بیمارستان رازی ایلام اعزام شده است.

همچنین بر اساس گزارش‌های موجود در زمان پذیرش در بیمارستان رازی ایلام به دلیل سطح هوشیاری پایین عملیات احیا در مورد وی انجام شده است.

طبق گزارش پزشکی قانونی، بامشاد سلیمان‌خانی ساعت ۱۸ روز ۷ خرداد ماه ۱۴۰۲ در بیمارستان فوت کرده است و روز ۸ خرداد ماه برای انجام معاینه به پزشکی قانونی ارجاع داده شده است.

همچنین براساس گزارش پزشکی قانونی در بررسی علت تامه فوت بامشاد سلیمان‌خانی، علت فوت وی مسمومیت دارویی و عوارض ناشی از آن عنوان شده است.

طبق این گزارش نتیجه آزمایش سم‌شناسی روی نمونه‌ها، غلظت داروهای مصرفی در حد سمی را نشان می‌دهد.

کد خبر 2760977

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha