کشته شدن دو عضو آسایش کردستان سوریه در حمله پهپادی ارتش ترکیه

سرویس سوریه - مرکز رسانه‌ای نیروهای آسایش کردستان سوریه از کشته شدن ۲ تن در حمله پهپادی روز گذشته ارتش ترکیه به یک خودرور سواری در جاده قامشلو- عامود خبر داد.

به گزارش کردپرس، مرکز رسانه‌ای نیروهای امنیت داخلی مدیریت خودگردان شمال و شرق سوریه(آسایش) با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد در حمله پهپادی روز گذشته ارتش ترکیه به یک خودرور سواری در جاده قامشلو- عامود، دو تن از اعضای آسایش کشته شده و ۸ تن نیز در حمله‌ای دیگر مجروح شدند.

به نوشته آژانس خبری هاوار، در بیانیه مرکز رسانه‌ای نیروهای آسایش کردستان سوریه در رابطه با حمله پهپادی روز گذشته ارتش ترکیه آمده است که ارتش ترکیه حتی کسانی را که برای نجات مجروحان در تلاش بودند را هدف قرار داده است.

در این بیانیه آمده است که در این حملات ۲ تن از نیروهای آسایش کشته شده و ۸ تن نیز مجروح شدند.

در ادامه این بیانیه آمده است: « ترکیه به حملات خود علیه مناطق ما ادامه می‌دهد. بعدازظهر روز یکشنبه در جاده بین شهرهای قامشلو و عامود یک خودروی سواری نیروهای ما مورد هدف یک هواپیمای بدون سرنشین قرار گرفت و در نتیجه ۲ تن از اعضای آسایش کشته شدند.»

همزمان هواپیماهای شناسایی ارتش ترکیه نیز شهروندانی را که برای نجات مجروحان تلاش می‌کردند بمباران کردند و در نتیجه ۸ تن نیز مجروح شدند.

کد خبر 2760938

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha