رشد ۱۹۷ درصدی وزن کالاهای ترانزیتی از  گمرکات کرمانشاه

سرویس کرمانشاه _ ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک کرمانشاه از رشد ۱۹۷ درصدی وزن کالاهای ترانزیت خارجی و داخلی با مقصد حوزه نظارت گمرکات استان کرمانشاه در پنج ماهه سالجاری خبر داد.

به گزارش کرد پرس؛ علی اصغر عباس زاده، ارزش کالاهای ترانزیت خارجی و داخلی با مقصد گمرکات این استان در پنج ماهه سال جاری را ۵۸۶ میلیون و ۸۶۹ هزار و ۴۰۵ دلار به وزن ۱۵۸ هزار و ۷۴۳ تن عنوان کرد.

 عباس زاده افزود: این میزان کالا در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از حیث وزن ۱۹۷ درصد افزایش و از لحاظ ارزش ۵۶ درصد رشد داشته است.

ناظر گمرکات استان و مدیر کل گمرک کرمانشاه تصریح کرد: از این میزان کالای ترانزیتی با مقصد گمرکات استان کرمانشاه، گمرک پرویز خان با ۴۴۴ میلیون و ۲۴۹ هزار و ۵۹۸ دلار به وزن ۵۸ هزار و ۸۴۶ تن ، با سهم ۷۶ درصدی ارزش و سهم ۳۷ درصدی وزن ، بیشترین سهم را از مجموع کالای ترانزیت مقصد گمرکات استان از آن خود کرد.

وی سهم گمرک خسروی از مجموع کالای ترانزیتی با مقصد گمرکات استان را از لحاظ ارزش ۱۴ درصد و از حیث وزن ۵۸ درصد عنوان کرد و میزان آن را ۸۲ میلیون و ۱۵۷ هزار و ۲۷۶ دلار به وزن ۹۲ هزار و ۱۵۰ تن عنوان کرد.

علی اصغر عباس زاده میزان کالاهای ترانزیتی با مقصد گمرک کرمانشاه را ۶۰ میلیون و ۴۶۲ هزار و ۵۳۱ دلار به وزن ۷ هزار و ۷۴۷ تن عنوان کرد و افزود این مقدار کالای ترانزیتی با مقصد گمرک کرمانشاه ،از لحاظ وزن ۵ درصد و از حیث ارزش ۱۰ درصد از مجموع کالای ترانزیتی با مقصد گمرکات استان کرمانشاه را شامل می شود.

وی عمده کالاهای ترانزیتی خارجی با مقصد گمرکات استان کرمانشاه را اتومبیل نو و مستعمل ، روغن موتور، کشنده ، خشکبار، گوشت مرغ منجمد و عمده کالاهای ترانزیت داخلی با مقصد گمرکات این استان را ماشین ظرفشویی ، ژنراتور، کولر گازی، تایر، لوازم برقی آشپزخانه و ... عنوان کرد.

کد خبر 2760896

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha