۴۶۵ اثر به نخستین نمایشگاه عکس صنعت در کردستان ارسال شد

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج از ارسال ۴۶۵ اثر به نخستین نمایشگاه عکس صنعت در کردستان خبر داد.

علی اکبر عبدالملکی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به استقبال گسترده هنرمندان و عکاسان کردستانی از نخستین دوره نمایشگاه عکس صنعت در کردستان، گفت: نمایشگاه عکس با موضوع «صنعت در کردستان» به منظور معرفی توانمندی‌ها و چالش‌های صنعت و تولید اشتغال آفرین، روز سه شنبه ۲۴ مرداد سال جاری در گالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج برپا می شود.
وی با بیان اینکه ۵۱ عکاس در محورهای مورد اشاره فراخوان در این رقابت هنری ــ رسانه ای شرکت کردند، افزود: ۴۶۵ عکس به مرحله داوری نمایشگاه راه یافت.
عبدالملکی اظهار داشت: ۴۰ اثر برگزیده از فرشید اردلان، الهام امی، هژیر الله‌مرادی، سید مصلح پیرخضرانیان، مبین پیمانکار، سید لطیف حسینی نسب، سید جلال حسینی، جلال داسار، بختیار صمدی، نوید صیدیمرادی، جمشید فرجوندفردا، علی اصغر فیض‌اللهی، کیوان فیروزه‌ای، رامیار قریشی و عرفان کرمی در نخستین نمایشگاه در معرض بازدید قرار گرفته است.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج از آمادگی برگزاری نخستین جشنواره ملی عکس صنعت در ایران به میزبانی کردستان خبر داد و گفت: این مهم با حمایت مدیران کشوری و با توجه به ظرفیت های هنرمندان کردستانی قابل انجام است.

کد خبر 2759493

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha