تکمیل طرح آبرسانی کرمانشاه نیازمند همکاری همه دستگاه‌ها است

سرویس کرمانشاه _ منوچهر فخری گفت: همراهی همه جانبه دستگاه قضایی در شتاب بخشیدن به پروژه تامین آب شرب شهر اثرگذار بوده است.

به گزارش کردپرس؛ معاون عمرانی استاندار در نشست قرارگاه عملیاتی برای تامین آب شرب شهر کرمانشاه که با حضور مدیران عضو برگزار شد اظهار کرد: پروژه آبرسانی به شهر کرمانشاه یک طرح بزرگ است و طی این سال‌ها زحمات بسیار مهمی برای این طرح کشیده شده است.

وی افزود: طرح افزایش بار این خط اگر در سالیان گذشته انجام می گرفت، معایب آن هم زودتر مشخص و برطرف می‌شد و اکنون مشکل خاصی در این زمینه بهره‌برداری از آن وجود نداشت.

فخری یادآور شد: در‌ تابستان امسال تلاش های بسیاری برای شناسایی معایب خط انتقال از سد گاوشان صورت گرفته است و بازدیدها و نشست های بسیاری برای شناسایی معایب این طرح و برطرف کردن آن انجام شده است.

وی گفت: با تلاش مجموعه آب منطقه ای کرمانشاه، تاکنون بیش از ۱۱ کیلومتر از خط این انتقال، رفع نقص شده است که ۶ کیلومتر از آن در هفته قبل انجام گرفته که این تلاش‌ها قابل تقدیر است.

معاون عمرانی استاندار از همراهی دستگاه قضایی و حضور مستمر نماینده این مجموعه در کنار قرارگاه تامین آب کرمانشاه تقدیر کرد و گفت: موضوع تامین آب شرب کرمانشاه از طرف تمامی دستگاه‌های استان و از جمله دستگاه قضایی به عنوان یک اولویت بسیار مهم دنبال می شود و این همراهی دستگاه قضایی موجب دلگرمی مدیران در روند شتاب بخشیدن به این پیشرفت پروژه است.

وی گفت: خوشبختانه دستگاه قضایی عزمی جدی برای برخورد مقتدرانه با برداشت های غیر قانونی از خط انتقال آب شرب شهر کرمانشاه قرار دارد و بر اساس شکایت دستگاه‌ها با تخلف کنندگان برخورد قانونی انجام می شود‌.

فخری عنوان کرد: آب و فاصلاب در زمینه حفر چاه‌های جدید برای تامین آب شرب شهر، با شهرداری هماهنگی‌های لازم را انجام دهد و مدیریت ارشد استان هم درصورت نیاز پشتیبانی های لازم را انجام خواهد داد.

کد خبر 25933

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha