مدیران ایلام از ظرفیت رسانه های رسمی استفاده کنند

سرویس ایلام - رییس خانه مطبوعات ایلام گفت: مدیران از ظرفیت رسانه های رسمی برای انتشار عملکرد و اقدامات خود استفاده کنند.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، سجاد صیدی در نشست ستاد استانی کرونا اظهار داشت: واقعیت ماجرای انتقاد رسانه ها، کمبود امکانات و تجهیزات در شرایط بحرانی است که نیاز است تقویت شود.

وی افزود: شهرداری و راهداری از نظر کمبود امکانات و حوزه نیروی انسانی ماهر که در شرایط بحرانی و حساس حضور موثر و کارآمد داشته باشند، دچار مشکل هستند.

رییس خانه مطبوعات ایلام گفت: هرچند که پس از انتقادات شاهد تلاش مجموعه دستگاه های خدمات رسان در ارائه خدمات به مردم بودیم اما باید متوجه باشیم که رسانه ها حق دارند از کم کاری انتقاد کنند.

صیدی اظهار داشت: همه اصحاب رسانه بر مبنای دلسوزی و توسعه استان پای کار هستند. در همه تشکل های صنفی یکسری نقاط ضعف و قوت وجود داره که جامعه مطبوعاتی نیز مبرا از ایراد نیست.

وی در خصوص صحبت های استاندار ایلام نیز گفت: خوب است که جناب استاندار اهل باج دادن به رسانه نماها نباشد وامید واریم ایشان در هیچ زمینه ای، به هیچ فرد و گروهی اجازه زیاده خواهی و باج خواهی ندهند و قطعا ما در خانه مطبوعات و رسانه‌های استان از این موضع حمایت خواهیم کرد.

رییس خانه مطبوعات ایلام گفت: همه ما در استانی نفس می کشیم که از نظر بسیاری، کم برخوردار، محسوب می شود به همین خاطر نیاز است به سمت همگرایی و به سامان کردن نابه سامانی ها برویم.

صیدی از افرادی که به استاندار مشورت می دهند خواست با حساسیت بیشتری نسبت به مسایل ورود کنند و ظرافت کاری انتشار مطالب و تیترهای خبرهای مربوط به شخص اول اجرایی را با رعایت تعادل و اصول حرفه ای مد نظر منتشر کنند.

وی از مدیران دستگاه های نظارتی خواست جهت انعکاس اخبار و عملکرد سازمان ها از مدیران دستگاه ها بخواهند تا با رسانه های داری مجوز همکاری داشته باشند.

وی تاکید کرد: رسانه های استان، دلسوزان این استان هستند و تلاش و تکاپوی آنان جهت برخورداری بهتر مردم از خدمات است.

گفتنی است که استاندار ایلام امروز در جلسه معارفه معاونین اقتصادی و عمرانی خود به عملکرد برخی رسانه نماهای استان و فشارهای رسانه‌ای برای باج خواهی اعتراض کرد که با واکنش برخی اصحاب رسانه استان مواجه شده است.

کد خبر 25929

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha