۴۰۰ نیروی شهرداری کرمانشاه  آماده برف‌روبی هستند

سرویس کرمانشاه _ معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه گفت: در بارندگی صبح پنجشنبه ۴۰۰ نیروی شهرداری آماده برف‌روبی هستند.

به گزارش کردپرس، امیر رحیمی در جلسه ستاد بحران شهرداری کرمانشاه، اظهار کرد: با توجه به اعلام وضعیت نارنجی سازمان هواشناسی استان کرمانشاه و ورود جبهه هوای سنگین ناپایدار به شهر کرمانشاه و بارش برف در سطح شهر شهرداری با تمام قوا برای پاکسازی و برف روبی حین و پس از بارش برف در آماده‌باش کامل است.

وی افزود: با توجه به نوع بافت شهر کرمانشاه و اهمیت موضوع امدادرسانی و خدمات رسانی به مجموعه شهری، اولویت پاکسازی و برف روبی ابتدا با معابر درجه یک و درجه ۲ و خیابان‌های فرعی است.

معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: در این آماده باش، شهرداری کرمانشاه با توان ۱۳ خودرو برف روب، ۶ دستگاه خودرو گریدر و ۴۰ دستگاه خودروی کمپرسی در سطح شهر کرمانشاه حین و پس از بارش نزولات آسمانی مشغول عملیات برف‌روبی خواهند شد.

رحیمی گفت: در این مرحله از آماده‌باش برای عملیات برف‌روبی و پاکسازی معابر شهرداری کرمانشاه با استعداد ۴۰۰ نیروی خدماتی آمده این عملیات است.

وی افزود: با توجه به اهمیت امدادرسانی و آمادگی سازمان آتش‌نشانی در خصوص مقابله با حوادث غیرمترقبه و حریق و سهولت امدادرسانی، ۱۳ دستگاه خودروی امدادی و اطفائی سازمان آتش‌نشانی در نقاط کلیدی شهر کرمانشاه مستقر خواهند شد.

رحیمی در پایان گفت: با توجه به تمرکز شهرداری برای پاکسازی معابر درجه یک و درجه و خیابان های فرعی، شهرداری در سطح شهر اقدام به توزیع کیسه های شن و نمک می‌کند که شهروندان می‌توانند برای پاکسازی و برف روبی کوچه های فرعی و درب منازل خود استفاده نمایند.

کد خبر 25752

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha