وامدار کسی نیستم و مدیران را خودم انتخاب می‌کنم

سرویس کرمانشاه _ استاندار کرمانشاه گفت: دولت و بخش خصوصی مکمل یکدیگرند و با تسهیل امور و حمایت از سرمایه گذاران در مسیر افزایش اشتغالزایی و رشد و شکوفایی استان حرکت خواهیم کرد.

به گزارش کردپرس؛ «بهمن امیری مقدم» در دیدار با فعالان بازار و اصناف و تجار و صنعتگران کرمانشاه با بیان اینکه نباید چهره بدی از کرمانشاه ترسیم کرد در ادامه گفت: اگر این طرز فکر نادرست و اشتباه جابیفتد دیگر هیچ سرمایه گذاری حاضر نخواهد بود در این دیار سرمایه گذاری کند.

امیری مقدم با بیان اینکه کرمانشاه همواره در صنعت و اصناف کشور صاحب جایگاه بوده است، گفت: همه باید دست به دست هم دهیم تا به جایگاه اصلی و واقعی خود برگردیم.

مدیر ارشد استان با اشاره به عقب‌افتادگی های کرمانشاه و مشکلات اقتصادی که گریبانگیر آن است، گفت: افزایش کار و تولیدات از سوی بخش خصوصی باعث ایجاد اشتغال می شود که البته ما به عنوان بخش دولتی باید بتوانیم ابتدا شرایط لازم را فراهم کنیم.

وی با اشاره به مشکلات فراوان مردم کرمانشاه، گفت: این مردم لایق بهترین خدمات هستند و ما در بخش های دولتی و خصوصی باید دست به دست هم داده و قدم های موثری برای رفع این مشکلات و بهبود وضعیت معیشتی شهروندان استان برداریم.

امیری ادامه داد: با کمک بخش خصوصی به زودی شاهد تحولاتی در استان خواهیم بود، تحولی که حتی می تواند الگوی دیگر استان ها قرار گیرد.

استاندار کرمانشاه در ادامه بر تقویت مرزهای استان و افزایش مبادلات تجاری تاکید کرد و گفت: باید با افزایش کیفیت محصولات تولیدی صادرات خود را به عراق افزایش داده و در عین حال برای تصاحب بازار سوریه هم تلاش کنیم.

وی همچنین خواستار قرار گرفتن تولیدات استان در سبد مصرفی ادارات استان شد و گفت: دستگاه های دولتی باید خریدهای خود را از محصولات داخل استان تهیه کنند.

امیری مقدم همچنین با اشاره به نقش مهم اصناف و اینکه آن ها از همان ابتدای انقلاب جلودار بوده اند، خواستار آموزش در این حوزه به منظور بهبود عملکرد و افزایش کیفیت محصولات تولیدی شد.
استاندار کرمانشاه در بخش دیگری از سخنانش و در واکنش به اظهارات یکی از سخنرانان مراسم در خصوص احتمال دخالت دیگران در عزل و نصب مدیران، گفت: من وامدار کسی در استان نیستم و مدیران دستگاه‌های اجرایی را خودم برا اساس توانمندی های آنان انتخاب می‌کنم.

وی با بیان اینکه مدیران ضعیف و آن هایی که در راه توسعه استان مانع تراشی می‌کنند جایی در حلقه مدیریتی استان ندارند، گفت: کرمانشاه نیازمند مدیران خوشفکر، با برنامه و مردمی است که درد آن ها را بفهمد و برای حل مشکلاتشان تلاش کند.

امیری مقدم در پایان تاکید کرد: من بارها نیز اعلام کرده ام که هدفی جز توسعه کرمانشاه و بهبود وضعیت کسب و کار ندارم و امیدوارم با کمک مدیران توانمند و فعالان بخش خصوصی به این مهم دست پیدا کنیم.

در این نشست نمایندگان بخش خصوصی نیز مطالبی بیان و از استاندار کرمانشاه خواستند توجه بیشتری به واحد های صنعتی و تولیدی استان صورت گیرد.

کد خبر 25687

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha