‍ آغاز فصلی نو در پیگیری مطالبات اورامانات / سید علاءالدین حیدری

سرویس کرمانشاه _ سیدعلاء الدین حیدری از فعالان مدنی و اجتماعی اورامانات در مطلبی با استقبال از انتصاب استاندار جدید کرمانشاه، این اتفاق را آغاز یک دور تازه از پیگیری مطالبات منطقه اورامانات ارزیابی کرده است. که در ادامه می خوانید:

خبرگزاری کردپرس _ اورامانات با داشتن همه بسترهای لازم برای توسعه، هنوز در ابتدای راه است و تلاش‌ها کماکان ادامه دارد.

در این سال‌ها دلسوزان منطقه به اندازه وسعشان برای دستیابی اورامانات به توسعه کوشیده و تلاش کرده اند.موفقیت‌ها هر چند کافی نبوده و با شرایط مطلوب فاصله‌ها هست، اما موثر و تا اندازه‌ای دروازه‌ها را گشوده و راه را باز کرده است. اما همانطور که در ایام انتخابات، بارها مطرح کردم و حتی به شخص دکتر رئیسی رئیس جمهور محترم هم عرض نمودم، که جامعه اهل سنت ایران و مردم شریف مرزدار اورامانات، می خواهند که در این انتخابات بابی جدید و راهی نو را روی بسوی فصل نوینی از مطالبه گری قانونی با شما ( آقای رئیسی ) باز کنند و در این شرایط دست برادری شما را می فشاریم که دستگیر مردمان وفادار ما باشید.

اکنون با استقرار دولت و خصوصا معرفی استاندار دولت سیزدهم در استان کرمانشاه _خرسندیم که استاندار کرمانشاه سردار امیری مقدم فرزند شایسته این دیار و دردآشنای استان هستند _ این فصل آغاز و راه و مسیر جدیدِ مطالبه گری را با مدیران دولت در استان هم قدم خواهیم شد.

امیدواریم با پیگیری‌ها، همفکری و تلاش همه دلسوزان منطقه و با همدلی مدیران انقلابی و جهادی بتوانیم گام‌های موثر و جدی را در مسیر توسعه منطقه برداریم.
قطعا مشکلات اورامانات از جمله:
بیکاری، ساماندهی بازارچه ها، آب شرب شهرها و روستاها، راههای مواصلاتی، رونق وزیرساخت‌های گردشگری، توسعه نیروی انسانی، توسعه آموزشی، بهداشتی، اشتغال جوانان، بهبود و اصلاح بسترهای سرمایه گذاری در منطقه و ...
در قالبی نوین و شکلی موثرتر دنبال خواهند شد.
باشد که همه در این راه هم قدم و هم گام باشیم.

کد خبر 25159

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha