دولت در ترکیب تیم اقتصادی تجدیدنظر کند / مواظب فرصت طلبان هزار زیست باشید

سرویس ایلام - عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در نطق اضطراری امروز سه شنبه گفت: رئیس جمهور در ترکیب تیم اقتصادی خود تجدیدنظر کند چرا که به جای رقابت با مشکلات مردم با خود رقابت می کنند و گوشه ای از شاهکار آنها لایحه بودجه ۱۴۰۱ است.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، سارا فلاحی گفت: شما وارث اجباری دولت هایی هستید که وقتی به قدرت رسیدند دولت های ماقبل خود را جاروی سیاسی کرده و وقت مغتنم مردم را صرف کادرسازی برای دوره بعد انتخابات خود و جابجایی کارگزاران و رساندن پادوهای ستادی خود به قدرت کرده اند؛ دولت هایی که از تمام آیات قرآن صرفا مانند بخشی از آیه 31 سوره اعراف عمل کرده اند که می فرماید "بخورید و بیاشامید"!

او گفت: برخی از دولتهای قبل که شما وارث اجباری آنها هستید در مقابل اجرای اقتصاد مقاومتی مقاومت کردند و لجام گسیختگی که امروز در نقدینگی می بینیم و پدر ملت را درآورده و تورم و گرانی که سفره های مردم را جمع کرده حاصل بی کفایتی های آنهاست.

وی ادامه داد: دولت هایی که برخی از آنها همه درها را به روی دنیا بستند و قطعنامه بارانمان کردند و می خواستند با یارانه معجزه کنند و برخی از آنها همه درها را گشودند و از منافع ملت اتوبان بدون دست اندازی برای دشمنان ملت ساختند و وعده های شق القمرهای صدروزه دادند و در پایان ما ماندیم و حوضی پر از جلبک های بی خاصیت سیاسی.

نماینده مردم استان ایلام در مجلس یازدهم یادآور شد: برادر من؛ شما وارث دولت هایی هستید که برخی از آنها استاد تصمیمات خلق الساعه و بحران خیز بودند و شب تصمیم می گرفتند و روز دچار آلزایمر سیاسی می شدند و زمان مقصریابی، همه چیز را به عوامل نامرئی و خورزوخان های سیاسی نسبت می دادند؛ ما می خواهیم شما موفق باشید زیرا موفقیت شما امنیت، رفاه و آرامش مردم را به دنبال دارد.

فلاحی خطاب به حجت الاسلام رئیسی افزود: باید به داد این ملت برسید و شمشیر عدالت خواهی پشت گردن مافیاهای خودرو، دلار، سکه، مسکن، پوشاک و خوراک بگذارید و تیم اقتصادی خود را عوض و در آن تجدیدنظر کنید؛ تیم اقتصادی که حکایتش شبیه ژنرال های بدون سربازی است که فرمان می دهند و کسی تبعیت نمی کند و به جای رقابت با مشکلات مردم با خود رقابت می کنند و گوشه ای از شاهکار این تیم اقتصادی را در لایحه بودجه 1401 می بینیم؛ لایحه ای که بسیاری از برآوردهایش غلط است و دوباره دست دولت را در جیب مردم فرو کرده و حذف و اضافه های رادیکالی زیادی دارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یازدهم تاکید کرد: همه ما با ارز ترجیحی و اختصاص آن به رانت خواران و فاسدان مخالف هستیم اما حذف رادیکالی آن حامل فساد مضاعف خواهد بود.

فلاحی ادامه داد: برخی از وزرای شما انگار سرکوچه فامیلی، دوستی و رفاقت نشسته اند و به همه رفقای سیاسی، نسبی و سببی خود "بفرما" داده اند؛ به داد مردم برسید؛ برخی از وزرای شما با شما هم مسلک نیستند و در مسیر انقلابی گری حرکت نمی کنند اجازه ندهید داستان ما و شما و وعده هایی که به مردم داده ایم به داستان آن پادشاه و سرباز بخت برگشته ای بدل شود که در انتظار وعده لباس گرم پادشاه یخ زد و مرد.

وی یادآور شد: برادر انقلابی من، ما می دانیم شما می خواهید برای مردم کار کنید اما مواظب فرصت طلبان هزار زیست باشید؛ کسانی که همه گونه می‌توانند با هر شرایط خودشان را وفق بدهند.

نماینده مردم استان ایلام تاکید کرد: شما در کنار این ارثیه شومی که از اسلافتان به شما رسیده است ارثیه ای متعالی هم از شهیدانمان مانند ایثار، فداکاری، پذیرش نخبگان، تحول خواهی واقعی، تخصص گرایی، احترام به مردم و در کنار مردم بودن را دارید؛ پس بیایید با هم به داد مردمی که امروز نجابتشان ما را گرفتار کرده است برسیم و آنها را از این گرفتاری نجات دهیم؛ به طور قطع مردم در کنار شما خواهند بود به شرط آنکه با عهدی که با آنها بسته اید وفادار بمانید.

کد خبر 24248

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha