گرهِ کورِ کرمانشاه / علاء الدین حیدری

سرویس کرمانشاه _ سیدعلاء الدین حیدری از فعالان مدنی اورامانات مطلبی پیرامون دلایل تاخیر در انتخاب استاندار کرمانشاه و آسیب های آن به نگارش در آورده که در ادامه می خوانید:

خبرگزاری کردپرس _ حکایت تعیین تکلیف والی کرمانشاه از طرف دولت با توجه به وضعیت نامناسب، نرخ بیکاری تاسف بار و هزار و یک درد دیگر مردم، رفته رفته به یک تراژدی تبدیل می شود . استانی با این همه مشکلات چرا باید در اما و اگرهای یکشنبه و چهارشنبه های دولت معطل بماند؟!
چرا سرنوشت ۲میلیون نفر به نظر چند نفر و موافق یا مخالف بودن آنها گره بخورد ؟ چرا استانی در وضعیت کرمانشاه هنوز باید در بلاتکلیفی و روزمرگی مدیران بسر ببرد؟! توقع می رفت که کرمانشاه با کلکسیونی از مشکلات، در اولویت تعیین تکلیف قرار می گرفت.
اگر وضعیت فعلی مورد قبول دولت سیزدهم است که باید سریع ابقاء صورت می گرفت و اگر هم نیست و نظر بر تغییر است که تاخیر پیش آمده نه توجیه دارد و نه به مصلحت است. به نظر می رسد در انتخاب استاندار کرمانشاه گره کوری افتاده است که برخی ها در تلاشند که آنرا محکم تر و کورتر کنند.
دولت نباید به این آقایان اجازه دخالت بدهد. جناب آقای رئیسی، کرمانشاه هنوز حلول دولت شما را ندیده و بوی آن را استشمام نکرده است و اگر این وضعیت تداوم یابد قطعا عقبه اجتماعی شما بزرگترین آسیب را به خود خواهد دید. امیدوارم این یکشنبه گره کور را خودتان باز کنید.

کد خبر 22154

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha