پتروشیمی کرمانشاه واحد نمونه استاندارد در سال 1400  شد

سرویس کرمانشاه _ شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه برای پنجمین بار موفق به دریافت تندیس و لوح تقدیر واحد نمونه استاندارد استان شد.

به گزارش کردپرس؛ در مراسم اهداء تندیس واحد نمونه استاندارد که با حضور مدیرکل اداره استاندارد استان کرمانشاه و مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه و جمعی از مدیران هر دو مجموعه در محل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه برگزار شد؛ مهندس نیازی مدیرکل اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی استان کرمانشاه ضمن تبریک به کارکنان پرتلاش و متعهد این شرکت که با سعی مثال زدنی خود توانستند اسباب انتخاب این مجموعه را به عنوان واحد نمونه کیفی استاندار استان ایجاد کنند؛ شاخص های ارزیابی واحدهای نمونه را از سوی سازمان استاندارد بسیار سختگیرانه برشمرد.

مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان کرمانشاه با اشاره به این انتخاب؛ موفقیت کسب شده از سوی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه را یک افتخار برای کارکنان این مجموعه و همچنین یک موفقیت برای سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی استان کرمانشاه دانست.

محمودرضا نیازی در جلسه عنوان کرد: شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه بر اساس ممیزی سختگیرانه ارزیابان سازمان استاندارد؛ تمام امتیازات لازم را برای کسب واحد نمونه دارا است و امیدواریم این واحد نمونه به جایگاه واقعی خود که همانا واحد نمونه ملی است دست یابد.

گفتنی است در ادامه این مراسم مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه افزود: نهادینه کردن فرهنگ استاندارد و رقابتی نمودن فضای تولید منجر به افزایش کیفی محصولات و به طبع آن رضایت مشتریان می شود.

سیدجعفر هاشمی اظهار کرد: موفقیت ارزنده ای که امروز حاصل شده، نتیجه تلاش جمعی خانواده بزرگ پتروشیمی کرمانشاه است. مجموعه ای از تلاشگران عرصه صنعت و تولید که هیچ سقفی در رعایت استاندارد نمی شناسند و اگر چنین نبود و رعایت تمام شاخص های کیفی در جای جای این کارخانه خودنمایی نمی کرد، بدون تردید امروز میزبان مدیران سازمان استاندارد نبودیم.

مدیرمجتمع شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه نیز تولید محصول شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه را در کنار برندهای معتبر یک موفقیت ویژه برای شرکت دانست؛ که جایگاه این شرکت را در بازار رقابتی کود اوره یک سر و گردن متمایز و بهتر از رقبا تعریف کرده است.

گفتنی است انتخاب واحدهای نمونه استاندارد براساس ارزیابی سازمان ملی استاندارد از جمله ارتقای سطح کیفی و تکنولوژی، آموزش مدیران کنترل کیفی، تدوین استانداردهای ملی، صادرات، ثبت اختراع و درج مقالات بین المللی، استمرار کاربرد پروانه نشان استاندارد و نداشتن نمره منفی در بازدیدها و نمونه برداری‌های انجام شده است.

کد خبر 21059

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha