‌سنت ماموستا / فاطمه آتش پیکر

سرویس کرمانشاه _ مدیریت و خبرنگاران هفته نامه عصر باختر ;کرمانشاه به تازگی دیداری با ماموستا ملاقادر قادری امام جمعه پاوه داشته اند. فاطمه آتش پیکر سردبیر این هفته نامه روایت خود را از این دیدار در قالب یک یادداشت شرح داده است.

خبرگزاری کردپرس _ دوستان را در دل رنج ها باشد که آن به هیچ دارویی خوش نشود، نه به خفتن نه به گشتن و نه به خوردن الّا به دیدار دوست.

(شمس تبریزی)

در روزگار سیاست زده و فلاکت کرمانشاه در ایام جدل برای انتخاب استاندار و عزل این فرماندار و آن یک ... به دیدار کسی رفتیم که بزرگ بود و با افق های باز نسبت داشت کسی که برای دیدنش نیاز به واسطه و تشریفات نیست.

روحانی عارف مسلکی که با تواضع به استقبالت می آید به تو سجاده و تسبیح هدیه می دهد از صلح و مهربانی می گوید. نه با اصلاح طلب سر ستیز دارد نه با اصولگرا عقد اخوت بسته. مدیر بومی و غیر بومی برایش توفیری ندارد، هرکس از رنج مردمان پاوه بکاهد برای ماموستا ملاقادر قادری عزیز است.

ای کاش می شد آیین مردمداری و ساده زیستی ماموستا ملاقادر را در بین تمام مسئولین تقسیم کرد. ای کاش شبکه استانی زاگرس زمان مداومی از پخش برنامه هایش را به حضور چنین انسان های بزرگ و متواضعی اختصاص می داد. ای کاش و ای کاش قدر بدانیم همزیستی باچنین انسان بزرگی را که صلح و مهربانی و آرامش پاوه مدیون حضور اوست.

کد خبر 19491

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha