زیرساخت پیشرفت استان ایلام «وحدت» است

سرویس ایلام - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در خطبه های این هفته نمازجمعه وحدت را زیرساخت پیشرفت استان ایلام دانست و از تخریب‌های برخی تریبون داران و صاحبان قلم انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، حجت الاسلام و المسلمین الله نور کریمی تبار ضمن اشاره به فرارسیدن هفته وحدت، عنوان کرد: وحدت سیاسی اگر در جهان اسلام شکل بگیرد، تمام کشورها در برابر آنها سر تسلیم و تعظیم فرود خواهند آورد.

وی با اشاره به تاثیر وحدت در پیشبرد امور کشور، تاکید کرد: در استان نیز باید برای حفظ وحدت تلاش کنیم و حفظ وحدت باید بر اساس قانون و احکام اسلامی باشد.

امام جمعه ایلام گفت: فراتر از قانون الهی عمل کردن، عاقبت خوبی ندارد، تخریب دیگران عاقبت خوبی ندارد، پرچم تفرقه را در فضای حقیقی و مجازی بالابردن، تخریب کردن و تهمت زدن بر خلاف شرع و قانون است و اگر چه در چارچوب اصل امر به معروف و نهی از منکر وظیفه نقد و تذکر داریم اما شرایط و مراتب امر به معروف و نهی از منکر با تخریب فرق دارد.

کریمی تبار خاطرنشان کرد: اینگونه نیست انسانی که قلم و تریبونی در دست دارد، بخواهد هر چه می خواهد، بنویسد و بگوید و بر اسب سرکش نفس اماره سوار شود و دیگران را تخریب کند. روز قیامت باید جوابگو باشد و باید حرمت همدیگر را حفظ کنیم و برای وحدت استان که زیرساخت پیشرفت خواهد بود، باید دست به دست هم دهیم و تلاش کنیم.

کد خبر 19194

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha