کرمانشاه به مدیران جهادی، قوی و عدالت محور نیاز دارد

سرویس کرمانشاه _ سید علاءالدین حیدری از فعالان مدنی اهل سنت در نامه ای خطاب به رئیس جمهور خواستار تعیین تکلیف وضعیت مدیریتی استان کرمانشاه شد و تاکید کرد: کرمانشاه به مدیران جهادی ، قوی ، صادق ، سالم ، عدالت محور و صدالبته باورمند به دولت و شخص رئیس جمهور و نیز وحدت مدار نیاز دارد.

به گزارش کردپرس متن این نامه که خطاب به دکتر رئیسی رئیس جمهور نوشته شده به شرح زیر است:

همانطور که مستحضر می باشید استان کرمانشاه یکی از استان های بحرانی از نظر وضعیت اشتغال و نرخ بیکاری بوده و شرایط اقتصادی سخت و ناگواری بر مردم مرزدار و غیور این استان حاکم است . کرونا ، بیکاری ، بی توجهی به مسائل اجتماعی و ... باعث شده است که مردم هر روز به امید اتخاذ تصمیمات راهگشای جنابعالی باشند .
جناب آقای رئیس جمهور مردم استان کرمانشاه از هر قوم و مذهبی به جهت ایجاد تغییر در وضعیت اقتصادی ، سیاسی و مدیریتی به تبع کشور با نگاهی نو بسوی آینده ای بهتر به جنابعالی روی آوردند . استقبال پرشور مردم کرمانشاه از دولت مردمی شما با امید به تغییر مثبت بوده و خواهان تغییر شرایط مدیریتی استان برای بهبود وضعیت می باشند .بر کسی پوشیده نیست که با توجه به در پیش بودن فصل بودجه ریزی و برنامه ریزی برای بودجه سال ۱۴۰۱ تعیین تکلیف مدیریتی استان طی روزهای آینده مهم و حیاتی است .
بلاتکلیفی فعلی مطلقا به صلاح جامعه و نیز دولت سیزدهم نبوده و رکود و نخوت فعلی حاکم بر ساختار مدیریتی استان نتیجه ای جز حادتر شدن وضعیت فعلی و ناامیدی مردم ندارد . آنچه که ما شاهد آن هستیم اینست که متاسفانه بیشتر وقت اکثریت مدیران استان در لابی گری و رایزنی برای ابقاء و یا ارتقاء خود صرف می شود و ما شاهد نوعی بی انگیزگی در مدیران برای خدمت به مردم هستیم . لذا با توجه به وضعیت بحرانی بیکاری استان از محضر حضرتعالی خواستار پایان وضعیت فعلی و اتخاذ تصمیمات موثر در شان مردم کرمانشاه هستیم .
استان کرمانشاه به مدیران جهادی ، قوی ، صادق ، سالم ، عدالت محور و صدالبته باورمند به دولت و شخص رئیس جمهور و نیز وحدت مدار نیاز دارد.
امروز افکار عمومی جامعه خواهان توجه ویژه جنابعالی بوده و استدعای دستورات عاجل را دارند .
با احترام
سید علاءالدین حیدری
فعال مدنی اهل سنت کرمانشاه

کد خبر 18759

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha