پس از انتصاب استاندار جدید به کرمانشاه سفر کنید

سرویس کرمانشاه _ جمعی از فعالان سیاسی و رسانه‌ای استان کرمانشاه با انتشار نامه‌ای از رئیس‌جمهوری خواستند پس از انتخاب استاندار جدید به این استان سفر کند.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، جمعی از فعالان سیاسی و رسانه‌ای استان کرمانشاه نامه‌ای به رئیس جمهور ذیل عنوان مجمع مشورتی پاک (پیگیری انتصابات استان کرمانشاه) برای انتخاب استاندار و مشکلات استان کرمانشاه ارسال کردند.

متن این نامه به شرح زیر است:

جناب آیت الله سید ابراهیم رئیسی، ریاست جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

خبر سفرهای جهادی حضرتعالی نوید بازگشت سرمایه اجتماعی از دست رفته در هشت سال دولت خسته و فرسوده است و ترکیب انتخاب استان‌های مقصدتان نیز نسیم خوش عدالت گرایی در دولتتان را به جان دل دوستداران عدالت و انقلاب وزیده است.

امیدواریم که در لیست اولویت‌بندی شده استان‌های مقصدتان، استان کرمانشاه بی بهره از مدیریت توانمند، دلسوز و بهره مند از بحران‌های زلزله و سیل و ناکارآمدی را در صدر نهاده باشید.

استانی که در تحلیل ظرفیت‌های انسانی و طبیعی و منطقه‌ای صدها صفحه آمار و رقم می‌توان برشمرد، اما سرانجام همه این آمار و ارقام به هزار صفحه گزارش از سطح بیکاری و اعتیاد و طلاق و آسیب‌های اجتماعی منتج شده است و این نیست مگر از ناکارآمدی دولتی که کرمانشاه هم از آن بی نصیب نبوده است.

به همین منظور، مجمع مشورتی پیگیری انتصابات استان کرمانشاه (پاک) متشکل از جمعی از فعالان سیاسی رسانه‌ای استان کرمانشاه، در راستای تحقق حکمرانی مردمی مدنظر مقام معظم رهبری و ایفای نقش سیاسی اجتماعی خود، مرقومه‌ای را تهیه کرده است که با شناخت از ضعف‌ها و قوت‌های استان، ویژگی‌های استاندار مطلوب برای استان کرمانشاه را برشمرده است و محضر مبارکتان تقدیم می‌کنیم.

باشد که در صورت توجه جنابتان به این شاخص‌ها، روند بازگشت سرمایه اجتماعی انقلاب به این استان انقلابی، با تغییر و انتصاب یک استاندار باکفایت، تسریع یافته و مصوبات سفرهای استانی شما بی نتیجه و ابتر نماند.

مجدداً خواهشمند است پس از انتصاب استاندار کرمانشاه، این استان محروم را در صدر استان‌های مقصد سفرتان قرار بدهید.

کد خبر 18328

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha