کرمانشاه همچنان مرکز توسعه غرب کشور است

سرویس کرمانشاه _ نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اظهارات برخی نمایندگان استان های همجوار گفت: چه بخواهند و چه نخواهند کرمانشاه مرکز توسعه غرب کشور بوده و هست.

به گزارش کردپرس؛ محمد رشیدی در جلسه با اصناف استان از این قشر به عنوان سرمایه استان یاد کرد و افزود: اصناف سرمایه های کرمانشاه هستند که باید تکریم و حمایت از آنها در دستور کار جدی مسئولان استان قرار گیرد.

وی تصریح کرد: اصناف قشری از جامعه هستند که همواره در مشکلات و حوادث گوناگون پای کار بوده و حامی جامعه بوده اند و نیاز است زمانی که دچار مشکل می شوند مسئولان هم با همان دلسوزی حامی آنها باشند.

رشیدی با تاکید بر لزوم پیگیری مشکلات اصناف گفت: برای پیگیری این مشکلات نیاز است که جلسات مستمر با اصناف تشکیل شده و از طرفی مدیران و مسئولان مربوطه هم در جلسات حاضر و پاسخگوی این مشکلات باشند.

عضو هیات رییسه مجلس در ادامه با بیان اینکه امروز ظرفیت های خوبی در مجلس برای استان کرمانشاه ایجاد شده، گفت: قبل از اینکه به عنوان نماینده مردم کرمانشاه انتخاب شوم شعارهایی داشته ام و پای آن شعارها و تحقق آنها تا آخر ایستاده ام. یکی از آنها بازگرداندن اقتدار کرمانشاه است که با تلاش دیگر نمایندگان استان اتفاق های خوبی امسال در بحث بودجه استان رخ داده تا بتوانیم بخشی از عقب ماندگی ها را جبران کرده و روند توسعه استان را تسریع کنیم.

وی افزود: کرمانشاه، استان پنجم کشور بوده و طی دهه‌های مختلف خدمات بسیاری به استان های همجوار خود داشته است.

این نماینده مجلس به اقدامات خوب مجلس برای صنوف هم اشاره کرد و افزود: در کمسیون تلفیق که هر سه نماینده کرمانشاه در آن حضور داشتند تمام تلاشمان را به کار گرفتیم که 20 درصد معافیت مالیاتی برای تولیدکنندگان لحاظ شود.

وی ادامه داد: همچنین این پیشنهاد را مطرح کردم که اصناف تا سقف سود سالیانه 100 میلیون تومان از مالیات معاف شوند که مورد تصویب قرار گرفت و دربودجه سال آینده هم پیگیر آن خواهیم بود.

رشیدی در ادامه با تاکید بر تسریع در تغییر مدیریت اجرایی استان گفت: مردم برای تغییر رای داده اند و در همین راستا پیگیر تسریع در تغییر مدیریت اجرایی استان هستیم.

وی افزود: اینکه جلوی دوربین ها حرف بزنیم و شعار بدهیم کارها پیش نمی رود و باید در عمل مشکلات را حل کرد.

کد خبر 18133

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha