مامور قلابی در کرمانشاه دستگیر شد

سرویس کرمانشاه - فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری مجرمی خبر داد که با جعل عنوان مامور انتظامی از مردم اخاذی می کرد.

به گزارش کردپرس، سرهنگ "علیرضا دلیری" اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران انتظامی کرمانشاه مبنی بر اینکه شخصی خود را مامور اطلاعات نیروی انتظامی معرفی و با جعل این عنوان اقدام به اخاذی کرده است، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی فرد مجرم شده و با شناسایی وی در شهرک الهیه و پس از مدتی تعقیب و گریز وی را دستگیر و یک دستگاه خودرو سمند نیز توقیف شد.

سرهنگ دلیری خاطرنشان کرد: پس از انتقال مامور نمای 38 ساله به کلانتری و در بازرسی های انجام گرفته یک قطعه کارت شناسایی با درجه سروانی و یک قطعه کارت ملی که هردوی آن ها جعلی بود، کشف شد.

رئیس پلیس شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه مامور قلابی از 5 شهروند اخاذی و سرقت کرده است، گفت: این فرد بیش از 50 میلیون ریال وجه نقد به همراه 2 دستگاه گوشی تلفن همراه را به سرقت برده است.

وی در پایان از شهروندان خواست در صورت مواجه شدن با این افراد سریعا پلیس را در جریان قرار داده و از پرداخت هرگونه وجهی به آن ها خودداری کنند.

کد خبر 18122

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha