پروژه پاشی یا ایجاد چالش /  سید علاءالدین حیدری

سرویس کرمانشاه - " دولت در شرایط اقتصادی و بودجه ای فعلی قادر به تامین و تخصیص اعتبار پروژه تراشی های هدفمند نمی باشد . مگر چه خبر است که اورامانات را در ثانیه های آخر پروژه پاشی می کنید در حالیکه پروژه های اصلی و مهم قبلی هنوز در گرداب تخصیص اعتبار مانده اند ؟!"

خبرگزاری کردپرس _ در شرایطی که مردم و دولت درگیر مشکلات متعدد اقتصادی و معیشتی بغرنج و عمیقی هستند و دولت سیزدهم با عمیق ترین چالش اقتصادی چهل سال اخیر روبرو است. متاسفانه اینروزها در برخی شهرستانهای استان از جمله اورامانات شاهد نمایش های رسانه ای برخی از مسئولین و نماینده مجلس هستیم . در روزها و دقایق پایانی مدیران استان نمی توان اسم این نمایش ها را چیزی جز " پروژه پاشی " گذاشت .
کمتر کسی است که نداند دولت در شرایط اقتصادی و بودجه ای فعلی قادر به تامین و تخصیص اعتبار پروژه تراشی های هدفمند این آقایان نمی باشد . مگر چه خبر است که اورامانات را در ثانیه های آخر پروژه پاشی می کنید در حالیکه پروژه های اصلی و مهم قبلی هنوز در گرداب تخصیص اعتبار مانده اند ؟!
اینکه از هر دری پروژه ای باز شود و مسیر منطقی و معمول آن طی نشود مقصدی جز ناکجاآباد نخواهد داشت . اینچنین اقدامات شتابزده ، نتیجه ای جز ایجاد یاس در مردم و کاشتن ناامیدی در جامعه بدست نمی دهند .
بنظرم این پروژه پاشی ها می تواند با هدف ایجاد چالش در مسیر حرکت دولت سیزدهم در استان هم باشد ، به اصطلاح دولت را در مقابل پروژه های بدون پشتوانه منطقی و قانونی قراردادن که قطعا مثبت نخواهد بود . در هر صورت رویه فعلی نه برای مردم نان و آب و برق می شود و نه برای برخی ها محبوبیت و اعتبار می آورد . البته شاید برای برخی ها حمایتِ پست گیری داشته باشد . اما به چه قیمت ؟!!!

کد خبر 16569

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha