یک سوم  کرمانشاهی ها  حاشیه نشین هستند

سرویس کرمانشاه _ دادستان کرمانشاه با اشاره به وجود برخی مشکلات در محلات حاشیه نشین کرمانشاه، اظهار کرد: حدود یک سوم از جمعیت شهر کرمانشاه در محلات حاشیه ای زندگی می کنند که جمعیت قابل توجهی است.

به گزارش کردپرس شهرام کرمی افزود: طی سال‌های گذشته با بررسی های صورت گرفته حدود یازده محله حاشیه ای در شهر کرمانشاه که بستر آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی و بروز انواع بزه و جرم هستند، شناسایی شده است.

دادستان کرمانشاه اضافه کرد: متاسفانه برخی اراذل و اوباش و مجرمان سابقه دار امنیت این مناطق را دچار خدشه کرده اند و ناامنی را در سایر مناطق شهر نیز بوجود می آورند.

وی با تاکید براینکه دستگاه قضایی برقراری امنیت و برخورد با مخلان نظم و امنیت را در مناطق حاشیه نشین در اولویت قرار داده، اعلام کرد: براین اساس از نیروی انتظامی استان خواسته ایم تا طرح پاکسازی این محلات را که سابقا نیز در چند مرحله اجرایی شده را دوباره در این محلات اجرایی کند.

مدعی العموم استان خاطرنشان کرد: امیدواریم بزودی با اجرای این طرح علاوه بر پاکسازی محلات حاشیه نشین شهر از اراذل و اوباش و مجرمان سابقه دار، مهمات و سلاح های سرد و گرم نیز که در این محلات به فروش می رسد نیز جمع آوری شود.

کد خبر 15690

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha