انتخابات 1400 اهمیتی مضاعف هم در داخل و هم خارج دارد

سرویس کرمانشاه _ امام جمعه پاوه با اشاره به اهمیت مضاعف انتخابات پیش روی ریاست جمهوری در داخل و خارج کشور حمایت خود از آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی را رسماً اعلام کرد.

به گزارش کردپرس؛ در نشستی که به دعوت "دفتر امام جمعه پاوه" و با حضور جمعی از علماء و معتمدین شهرستان پاوه و با موضوع انتخابات پیش رو در مسجد قباء این شهر برگزار شد؛ به اهمیت موضوع انتخابات و تعیین وکیل توسط مردم از طریق صندوق رأی اشاره و اظهار کرد: تعیین وکیل برای پیگیری مطالبات مردم در همه ادوار تاریخ دارای اهمیت بوده و مهم‌ترین وظیفه وکیل هم دفاع از موکل است.

وی با اشاره به انتخابات مختلف برگزار شده در کشور در چهار دهه از عمر نظام اسلامی، گفت: به نظر می‌رسد برخی از وکلای قبلی تعیین شده توسط مردم در جایگاه‌های مختلف، کمتر از حقوق موکلین خود دفاع کرده‌اند و اگر دفاعی هم کرده باشند با توجه به مشکلات عدیده جامعه، این امر کمتر مشهود است.

امام جمعه پاوه با اشاره به اینکه در بیش از چهار دهه از عمر انقلاب اسلامی، در همه انتخابات‌ها حضور داشته، تصریح کرد: در ادوار گذشته مردم را به صورت عمومی به حضور در انتخابات دعوت کرده‌ام ولی این دومین بار است که برای این امر مهم به صورت خصوصی به شهروندان زحمت می‌دهم.

وی در توضیح دلیل این امر گفت: این انتخابات با انتخابات‌های گذشته خیلی متفاوت است، و اهمیتی مضاعف هم در داخل و هم در خارج کشور دارد لذا حضور در انتخابات 28 خرداد 1400 بسیار مهم است و توقع از مردم ایران و خاصتاً مردم کرمانشاه و مناطق کردنشین و اورامانات و پاوه حضوری فعال و سبز در این عرصه است.

ماموستا قادری انتخاب اصلح را نیز مهم برشمرد و افزود: از میان این 7 نامزد، جناب آقای آیت‌الله رئیسی، بر ما و اهل سنت کرمانشاه، خاصتاً پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی حق دارد، چرا که به پاوه تشریف آورده و از نزدیک با مردم این شهر گفت‌وگو کردند و مشکلات را بی‌واسطه از زبان مردم شنیدند.

وی با اشاره به اینکه رأی خود را به نام آیت‌الله رئیسی به صندوق خواهند انداخت، خاطر نشان کردند: از مردم شریف مناطق کردنشین بویژه مردم شریف کرمانشاه، برادران و خواهران اهل سنت و مردم نجیب پاوه و اورامانات دو توقع دارم، نخست آنکه در انتخابات حضوری فعال داشته باشند و دوم به جناب آقای آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی رأی بدهند.

امام جمعه پاوه در پایان خطاب به مردم پاوه و اورامانات، گفت: بنده به عنوان خدمتگزار مردم این دیار این توصیه ها را مصلحت شما می‌دانم.

کد خبر 11576

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha