۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۹
دستگیری سارق مغازه ها در ایلام

سرویس ایلام - فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق مغازه های شهروندان ایلامی با 30 فقره سرقت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، دلاور القاصی مهر در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت مغازه در شهر ايلام که همگي با استفاده از کليد و بدون تخريب صورت گرفته بود رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان با انجام تحقيقات گسترده و بکارگيري منابع ، بازبيني دوربين هاي مدار بسته، اقدامات فني و پلیسی و بررسي کليه صحنه هاي سرقت موفق به پیدا کردن رد پای یک سارق حرفه ای در این زمینه شدند.

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به اینکه متهم به یکی از استان های شمالی کشور فرار کرده و در آنجا دستگیر شده بود، ادامه داد: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائي به این استان شمالی عزیمت و این متهم را به پلیس آگاهی ایلام دلالت دادند.

وی تصریح کرد: متهم در تحقیقات تخصصی پلیس به 30 فقره سرقت مغازه معترف و در بازرسی از منزلش مقادیر زیادی اموال مسروقه کشف و تحویل مالباختگان شد.ا

القاصی مهر با اشاره به اینکه متهم در جهت مطالبه به حق مالباختگان تحویل مرجع قضائی و از آنجا روانه زندان شده، از شهروندان خواست: ضمن استفاده از وسایل الکترونیکی ضد سرقت، دوربین های مدار بسته و قفل های مطمئن، در صورت مشاهده افراد مشکوک در محل کار یا سکونت، موضوع را سریعا به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

کد خبر 11557

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha