روانسر جزو شهرهای امن کرمانشاه است

سرویس کرمانشاه - فرمانده انتظامی استان گفت: امنیت مردم و جامعه خط قرمز پلیس است که هرکس بخواهد از آن عبور کند با برخورد قاطعانه و سخت نیروی انتظامی مواجه می شود.

به گزارش کردپرس و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار "علی اکبر جاویدان" در جلسه جمع بندی نظارت تخصصی شهرستان روانسر اظهار داشت: نیروی انتظامی مسئول تامین نظم و امنیت در جامعه است و خوشبختانه امروز از مقبولیت خوبی هم میان مردم برخوردار است.
وی با بیان اینکه هدف پلیس رضایتمندی اقشار مختلف مردم است، گفت: برای این کار با خدای خود عهد بسته ایم که ذره ای در احقاق حقوق مظلومان کوتاه نیامده و بیشتر از حد و توانمان تلاش کنیم.
سردار جاویدان ادامه داد: در این میان استان کرمانشاه هرگز مامن خوبی برای مجرمان و افراد خلافکار نبوده است و در سال های اخیر نیز بارها به آنها ثابت شده که اگر بخواهند رفتاری در راستای ناامن سازی انجام دهند قاطعانه ترین برخوردها با آنها صورت می گیرد.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، امنیت مردم را خط قرمز پلیس عنوان کرد و گفت: هرکس بخواهد از این خط عبور کند حتی اگر کیلومترها نیز از این دیار فاصله بگیرد در نهایت تسلیم قانون خواهند شد و به مجازات عملشان می رسند.
وی در عین حال با تقدیر از تلاش های فرمانده و کارکنان انتظامی روانسر، گفت: این شهرستان به واسطه تلاش های شبانه روزی پلیس و دیگر نیروهای امنیتی امروز یکی از نقاط امن استان است.
سردار جاویدان در پایان مبارزه با قاچاق در سال حمایت از تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها و برخورد قاطعانه با سارقان و اراذل و اوباش را جزو اولویت های کاری پلیس کرمانشاه عنوان کرد.

کد خبر 11282

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha