عراق، هزینه تماس با ایران در ایام اربعین را به نصف کاهش داد

سرویس عراق و اقلیم کردستان- وزارت ارتباطات عراق از اقدام شرکت دولتی مخابرات و پست این کشور در کاهش هزینه تماس های تلفنی با ایران به نصف و ارائه برخی خدمات مجانی در ایام اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش کردپرس به نقل از السومریه نیوز، وزارت ارتباطات عراق امروز (دوشنبه) با صدور بیانیه ای اعلام کرد که شرکت دولتی مخابرات و پست در حمایت از زائران حسینی در ایام اربعین، به صورت موقت هزینه تماس های بین المللی میان این کشور و ایران را از 18 ماه جاری میلادی تا اول ماه آینده (26 مهر تا 10 آبان) به میزان 50 درصد کاهش داده است.

بنا بر اعلام وزارت ارتباطات عراق، شرکت مخابرات و پست این کشور به مناسبت اربعین حسینی با فعال سازی خدمات تماس رایگان در شبکه های بی سیم و زمینی و همچنین راه اندازی 15 شماره تلفن برای تماس رایگان نیز موافقت کرده است.

در این بیانیه همچنین آمده که تصمیم های مذکور به دنبال جلسه سه شنبه گذشته هیئت مدیره شرکت مخابرات و پست عراق برای اجرای دستورهای حسن کاظم الراشد، وزیر ارتباطات این کشور مبنی بر لزوم ارائه بسته خدمات مخابراتی برای زائران حسینی و در راس آنها کاهش هزینه تماس های بین المللی اتخاذ شده است.

کد خبر 88633

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha