ناخرسندی عبدالمهدی از اقدامات العبادی در نقل و انتقال کارمندان و مدیران وزارتخانه ها

سرویس عراق و اقلیم کردستان- روزنامه «الحیات» لندن از ناخرسندی نخست وزیر مامور تشکیل کابینه جدید عراق از اقدامات حیدر العبادی ، سلف خود از جمله استخدامهای جدید و نقل و انتقال کارمندان و مدیران وزارتخانه ها خبرداد.

به گزارش کردپرس ، روزنامه «الحیات» نوشت: عادل عبدالمهدی ، از اقدامات حیدر العبادی از جمله جابجایی کارمندان و مدیران وزارتخانه ها و استخدام کارمندان جدید ناراضی است ؛ چراکه معتقد است ، چنین اقداماتی کابینه جدید عراق را که به زودی به مجلس نمایندگان معرفی خواهد شد ، با مشکل روبرو خواهد کرد.

این روزنامه ضمن اشاره به اینکه عبدالمهدی از برهم صالح ، رئیس جمهوری عراق خواستار مداخله برای منع العبادی از انجام اینگونه اقدامات شده و ائتلاف های اصلاح و بازسازی و سازندگی را درجریان این اقدامات قرار داده است ، افزود: دفتر عبدالمهدی به دقت اقدامات العبادی را دنبال می کند و پس از کسب رای اعتماد به کابینه جدید، در تصمیمات العبادی تجدید نظر خواهد کرد.

«الحیات» تاکید کرد که در کابینه جدید عادل عبدالمهدی ، احزاب شیعه نزدیک به 12 وزارتخانه ، احزاب اهل سنت 5 وزارتخانه ازجمله یک وزارتخانه حاکمیتی و کردها 4 وزارتخانه از جمله یک وزارتخانه حاکمیتی به دست خواهند آورد.

کد خبر 88630

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha