کنسرت خیریه انجمن لاوین در مریوان برگزار می شود

سرویس کردستان _ انجمن خیریه لاوین مریوان با هدف حمایت از کودکان بدسرپرست و بی سرپرست این شهرستان کنسرت دو روزه ای را با حمایت برخی از خواننده های نامی استان کردستان برگزار می کند.

مدیرعامل انجمن خیریه لاوین در گفت و گو با خبرنگار ما ضمن ابراز این خبر اظهار کرد : سعدالله نصیری، سیوان گاگلی و پوریافتحی از جمله خوانندگان نامی این دیار در راستای حمایت از کودکان بی سرپرست و بدسرپرست شهرستان مریوان در روزهای شنبه و یکشنبه مصادف با 26 و 27 اسفندماه سالجاری کنسرتی را مشترکا برگزار خواهند کرد.

مهدی روخنده افزود : این کنسرت با عنوان نوروزانه و با هدف حمایت از کودکان بی سرپرست و بدسرپرست شهرستان مریوان از سوی انجمن خیریه لاوین برگزار می شود و امید است که مردم برای یاری رساندن به این کودکان در این کنسرت حضوری باشکوه داشته باشند.

روخنده تصریح کرد : انجمن خیریه لاوین در شهرستان مریوان با حضور خواننده های نامی همچون سعدالله نصیری، سیوان گاگلی و خواننده جوان مریوان پوریا فتحی در راستای یاری رساندن به کودکان بی سرپرست این شهرستان در سالن نشاط آموزش و پرورش مریوان برگزار می شود.

وی عنوان کرد : امید است که کنسرت خیریه به حمایت از کودکان بی سرپرست و بدسرپرست و نیازمند در شهرستان مریوان 26 و 27 اسفندماه سالجاری با حضور گسترده مردم متدین و انسان دوست مریوان برگزار شده و بتوان این کنسرت را سرآغازی برای فراگیری آن در سال های آینده شد.

مدیرعامل انجمن خیریه لاوین ضمن درخواست از مردم برای حضور گسترده در این کنسرت اظهار کرد : تمامی مبالغی که از برگزاری این کنسرت از سوی این انجمن بدست می آید صرف حمایت از کودکان بی سرپرست و بدسرپرست شهرستان مریوان خواهد شد لذا امید است که مردم مریوان ضمن حضور در این کنسرت حمایت های بی دریغ از کودکان بی سرپرست و بدسرپرست مریوان را داشته باشند.

لازم به ذکر است که علاقه مندان به شرکت در این کنسرت می توانند به مرکز فروش بلیط شماره یک واقع در دکه مطبوعاتی روبروی سینما کردستانو یا به مانتوسرای ترمه، روبروی مجتمع خورشید زریبار مراجعه نمایند.

کد خبر 55577

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha