حاج‌صفی  در کنفرانس خبری: هر چه داریم از مردم است

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری گفت: «در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: به نام خدای رنگین کمان. اول از هر چیزی خدمت همه خانواده‌های داغدار ایران تسلیت می‌گویم و باید بدانند که‌ کنارشان هستیم و با آن‌ها هم‌درد هستیم.»

به گزارش کرد پرس به نقل از ایسنا، احسان حاج صفی گفت: شرایط تیم خودمان از روزی که وارد کشور قطر شدیم، تا الان تمرینات خوبی داشتیم و روز به روز بهتر و هماهنگ‌تر شدیم و یک بازی دوستانه خیلی خوبی را انجام دادیم و نقاط ضعف خودمان را برطرف کردیم و خدا را شکر الان صد درصد آماده بازی فردا هستیم. خدا را شکر مصدومیتی نداریم و به جز یک بازیکن که امید ابراهیمی عزیز است که در اردوی قبلی به دلیل مصدومیت از دست دادیم و کنارمان نیست و امیدوارم هر چه زودتر مصدومیت خود را پشت سر بگذارد و به کنار تیم برگردد.

وی درباره تیم ملی انگلیس گفت: انگلیس از بهترین تیم‌های دنیا است و بازیکنان خوبی دارد و این تیم را به خوبی آنالیز کردیم و امیدوارم که فردا یک بازی خوبی انجام دهیم و همه از این بازی لذت ببرند. امیدوارم فردا با امتیاز از بازی خارج شویم و مردم خودمان را خوشحال کنیم.

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران درباره شرایط روحی و روانی بازیکنان ایران و تاثیرگذاری این شرایط بر روحیه بازیکنان و باخت مقابل تونس گفت: سورپرایز خاصی نداریم. در بازی با تونس روی دو اتفاق گل خوردیم. مثل دو بازی قبل که مقابل سنگال و اروگوئه هم همین اتفاقات بود. بازی را خوب شروع کردیم. در اردوی قبلی نتایج خوبی گرفتیم. مقابل تونس هم خوب بازی کردیم و موقعیت‌های ما گل نشد اما متاسفانه گل‌های تونس روی اشتباهات ما تبدیل به گل شد.

وی ادامه داد: تیم ملی انگلیس خوب است و نفرات خوبی دارد. ما یک تیم هستیم و بهترین عملکرد خودمان را فردا در زمین به نمایش می‌گذاریم و به شما قول می‌دهیم بهترین عملکردمان را می‌بینید.

حاج‌صفی درباره شرایط روحی تیم ملی نیز گفت: شرایط کشورمان خوب نیست و بازیکنان هم می‌دانند. فردا یک بازی خیلی مهم داریم و همیشه در مسابقات، اولین بازی‌ها خیلی مهم است که بتوانیم نتیجه بگیریم. امیدوارم که فردا با نتیجه از زمین بیرون بیاییم که بتوانم فقط مردم را خوشحال کنیم.

کاپیتان تیم ملی در پاسخ به خبرنگار رویترز مبنی بر این که می‌توانید درباره احساس خودتان و بازیکنان درباره مشکلات ایران بگویید؟ گفت: باید قبول کنیم که واقعا شرایط کشورمان خوب نیست. مردم ما شاد نیستند. همه ناراحت هستند. ما اینجا هستیم و دلیل بر این نیست که صدای‌شان نباشیم و به آن‌ها احترام نگذاریم. هر چه داریم از مردم‌مان است و این‌جا هستیم که سخت تلاش کنیم و بجنگیم و بهترین عملکردمان را در زمین به نمایش بگذاریم و گل‌های‌مان را تقدیم به مردم داغدار ایران کنیم و امیدوارم که شرایط آن‌طور که مردم ما می‌خواهند رقم بخورد و همه شاد باشند.

کد خبر 39652

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha