انتصاب مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه

سرویس کرمانشاه _ با حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، سید ابوالفضل محمدی به‌عنوان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه منصوب شد.

به گزارش کردپرس و به نقل از روابط عمومی وزارت ارتباطات، عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات طی حکمی سید ابوالفضل محمدی را به سمت مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه منصوب کرد.

بر اساس احکام صادره «راهبری پروژه ملّی فیبر نوری منازل و کسب‌وکارها در استان تا رسیدن به پوشش هشتاد درصدی خانوارهای استان تا پایان سال 1403 »، «اتمام پروژه اتصال روستاهای استان به شبکه ملی اطلاعات مطابق با تکالیف قانونی و در زمان‌بندی تعیین شده»، «حمایت از شکوفایی و رشد کسب‌وکارهای مبتنی بر فناوری ‌اطلاعات ‌و ارتباطات در راستای توسعه اقتصاد دیجیتال»، «پیگیری اجرای برش استانی طرح‌ها و پروژه‌های شبکه ملی اطلاعات»، «پایش مستمر وضعیت زیرساخت‌های ارتباطی در سطح استان از حیث پایداری، امنیت و پدافند غیرعامل به‌منظور ارتقاء تاب‌آوری در مقابل سوانح و مخاطرات طبیعی و انسانی»، «پیگیری راه‌اندازی پنجره واحد خدمات هوشمند استانی و اتصال آن به پنجره ملّی خدمات دولت هوشمند»، «تشکیل مستمر و منظم «شورای راهبری توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات» در استان و پیگیری اجرای مصوبات (موضوع ابلاغیه شماره 57026/1 مورخ 12/4/1401) »، «استفاده از نیروهای کارآمد، انقلابی و متخصص در قسمت‌های مختلف آن اداره کل»، «ارائه گزارش ماهانه از میزان پیشرفت پروژهها در سطح استان در قالب شاخص‌های اعلامی» و «پیگیری ارتقا خدمت‌رسانی پست جمهوری اسلامی ایران و پست‌بانک در استان» اهم انتظارات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از مدیران منصوب شده است.

محمدی دارای مدرک کارشناسی ارشد الکترونیک و عضو هیئت‌علمی گروه مهندسی برق و الکترونیک دانشگاه فنی و حرفه‌ای است. وی حدود 20 سال سابقه فعالیت علمی پژوهشی و اجرایی در دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی در زمینه‌های مرتبط با حوزه ICT را در کارنامه فعالیت خود دارد. محمدی پیش از این، بیش از 9 سال ریاست آموزشکده فنی و حرفه‌ای شماره 2 کرمانشاه را بر عهده داشته است.

کد خبر 37362

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha