وقتی فوت فرزند متولد نشده رونالدو جامعه ای را عزادار می‌کند!

سرویس ایران- یکی از دوقلوهایی که «نامزد» کریستیانو رونالدو، باردار بود فوت کرد. این خبری که در چشم بر هم زدنی به یکی از ترندهای جهانی بدل شد و طوری با آن برخورد شد که جامعه ای بزرگ را عزا دار به تصویر کشید.

کرد پرس- این خبر بمراتب بیشتر از شدت یک زلزله یا سیلی ویرانگر که ده ها شهر و روستا را تخریب و هزاران نفر را به کام مرگ برده باشد، جامعه ای را متالم و متاثر نمود. این تاثر و تالم موجب گردید مسابقه دو تیم فوتبال لیورپول و منچستر یونایتد انگلیس را تحت تاثیر شدید قرار داده و تماشاگرانِ انبوه، به احترام این سقط نوزاد قیام کرده و بازی کنان دو تیم بصورت کرنش و تعظیم مراتب تسلیت خود را تقدیم رونالدو و دوست دختر او بکنند.

اگرچه زندگی و بنیان‌های خانواده در جوامع غربی دارای تعریف خاص خود می باشد و جالب است که طبق خبرهای همان رسانه های غربی چهار فرزند فعلی این فوتبالیست سرشناس از دوست دخترهای دیگرش به دنیا آمده اند و حتی هویت مادران برخی از آنها معلوم نیست و فعلا موفق به ازدواج رسمی نشده است. البته این مسئله مورد تمرکز این مقال نیست و نچه بیشتر باید مورد توجه قرار بگیرد مقایسه ای میان این واقعه فوت با مرگ دردناک ده ها کودک بی گناه است.

این تاثر و تالم را در کنار قتل عام و کشتار هزاران کودک بی دفاع افغانی و یمنی و عراقی بگذارید کودکانی که در اوج قصاوت و سنگدلی عمله های فرهنگ غرب هر روزه در راه مدرسه به سنگفرش خیابان‌ها تبدیل می‌شوند و هیچ قلبی در غرب برای آنها نمی تپد. هیچ دلی برای کودکان غرق شده در دامان مادرانشان که از جور داعش و طالبان غرق دریاها می‌شوند غمین نمی‌شود و هیچ چشمی برای چشم کودکان گرسنه آفریقایی که از فرط گرسنگی از حدقه بیرون زده اند گریان نمی‌شوند. این داستان غم انگیز فرهنگ اسطوره محوری غرب است.

کد خبر 31064

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha