هشدار فرمانده انتظامی استان ایلام به احتکار کنندگان کالا در روزهای پایان سال

سرویس ایلام - فرمانده انتظامی استان از عزم جدی پلیس برای برخورد با احتکار کنندگان مایحتاج ضروری مردم در ایام پایانی سال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، سردار دلاور القاصی مهر در حاشیه برگزاری نهمین جلسه قرارگاه استانی مبارزه با کالای قاچاق و ارز، در این باره اظهار داشت: با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و نیاز مردم به کالاهای اساسی، پلیس ضمن تعامل با سایر سازمان‌ها و نهادهای استان برنامه ویژه‌ای را برای برخورد با برهم زنندگان نظم عمومی جامعه و نظارت بر بازار دارند.

وی اضافه کرد: پلیس با کسانی که با احتکار کالاهای اساسی و ضروری مردم بخواهند نظم اقتصادی بازار را به خطر بیاندازند مماشات نخواهد کرد.

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به اینکه در ۱۱ ماه گذشته بیش از ۱۵ مرحله طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سطح استان انجام گرفته، گفت: ماموران انتظامی استان ایلام بیش از ۱۵۳ هزار قطعه مرغ خارج از شبکه را توقیف و به شبکه عرضه سراسری توزیع برگردانند.

سردار القاصی مهر به ماموریت های پایانی سال پلیس استان نیز اشاره کرد و گفت: برخورد ویژه با افراد فرصت طلب و واردکنندگان مواد محترقه و منفجره با هدف پیشگیری از بروز آسیب های جسمی برای افراد جامعه از دیگر برنامه های پلیس در ایام پایانی سال است.

وی با بیان اینکه پلیس اجازه نخواهد داد که عده ای سودجو با احتکار مواد غذایی و مایحتاج ضروری مردم، جامعه را دچار رکود اقتصادی کنند، از هم استانی ها خواست تا در صورت مشاهده هرگونه ورود یا عرضه کالای قاچاق، سریعاً مراتب را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ با ما در میان بگذارند تا همکاران در کمترین زمان ممکن به آن رسیدگی کنند.

کد خبر 27940

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha