تشکیل مجلس قوی حل مشکلات معیشتی مردم را تسریع می بخشد

استاندار آذربایجان غربی گفت: با تشکیل یک مجلس قوی، در کنار دولت قوی با انسجام و هم افزایی، یکی از اولویت های اصلی کشور که حل مسائل و مشکلات معیشتی مردم است، تسریع می شود.

محمدصادق معتمدیان روز جمعه پس از دریافت تعرفه رای در گفت و گو با خبرنگاران افزود: حضور و مشارکت حداکثری مردم، از مولفه های اصلی انتخابات است و رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز بر این امر تاکید داشته اند.

او اضافه کرد: در وهله دوم، این حضور حقی قانونی برای آحاد مردم جامعه است تا در انتخابات شرکت کرده و رای و نظر خود را ارائه دهند.

معتمدیان با بیان اینکه همه مردم که دل در گرو پیشرفت کشور دارند، در این انتخابات شرکت می کنند، اظهار کرد: باید توجه داشته باشیم که حضور هر کسی با هر گرایش سیاسی، در پیشرفت و آبادانی استان و کشور اثرگذار خواهد بود.

استاندار آذربایجان غربی تاکید کرد: مردم بر اساس معیارهایی که وجود دارد، نمایندگانی را انتخاب می کنند که البته طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب، وجود دغدغه توسعه کشور، مردمی بودن و دلسوز بودن از جمله مهمترین آنهاست.

او  با قدردانی از همه کاندیداهایی که احساس تکلیف کرده و در انتخابات ثبت نام کردند، گفت: یکی از الزامات جدی در مشارکت قوی، بحث رقابت است که رقابت خوبی در این دوره شکل گرفته است. در استان ما هم شرایط رقابتی ایجاد شده است و امیدواریم با حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای، شاهد تشکیل مجلس قوی و نمایندگان دلسوز و مردمی باشیم.

کد خبر 2767603

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha