هشدار بسیار جدی رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه/ به زودی شاهد یک رویداد تلخ خواهیم بود

سرویس کرمانشاه ـ رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه امروز در پیامی خطاب به مردم آورده است: کشور ما و به تبع آن استان کرمانشاه نیز در معرض آسیب گسترده ‌ویروس کرونا قرار گرفته و متاسفانه به زودی با آمار بالای مبتلایان، شاهد یک رخداد تلخ و همه گیر در کشور و استان خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، دکتر «محمودرضا مرادی» در این پیام خطاب به مردم استان کرمانشاه آورده است:

همانگونه که مستحضرید ویروس کرونا در حال حاضر بیش از ۱۲۰ کشور جهان را درگیر کرده و بیش از ۱۲۰ هزار نفر مبتلا و حدود ۵ هزار قربانی ماحصل هجوم این ویروس به کشورهای مختلف جهان است.

کشور ما و به تبع آن استان کرمانشاه نیز در معرض آسیب گسترده ‌ویروس کرونا قرار گرفته و متاسفانه به زودی با آمار بالای مبتلایان، شاهد یک رخداد تلخ و همه گیر در کشور و استان خواهیم بود.

لذا به صراحت با اعلام ‌وضعیت قرمز و هشدار جدی یک بحران فراگیر که شمار بسیاری از خانواده های استان را به گرداب رنج‌ و ‌عذاب خواهد کشید ، از همه مردم ، از هر قشر ، صنف ، ‌مذهب ، منطقه و ... در استان قویا می خواهم ‌برای نجات جان خود و خانواده تان، در خانه به صورت قرنطینه و ‌بدون ارتباط با دیگران بمانید و به هیچ وجه با حضور در جمع، بازار، خیابان و یا هرجای دیگری، خود را در معرض حمله دردآور ویروس به جان و‌ روانتان قرار ندهید.

ضمن اینکه از همکاری گسترده مردم فهیم استان در مبارزه با کرونا سپاسگزاری می نمایم، به همگان اعلام می کنم این هشدار را به منزله یک فوریت گسترده بهداشتی بدانید و‌ با انجام رفتارهای پرخطر و یا بی توجهی به دستورات بهداشتی، در درد، رنج و ‌مرگ عزیزانتان سهیم نشوید، چرا که در حال حاضر با بی توجهی و سهل انگاری عده ای، جان دیگر شهروندان و به ویژه کادر بهداشتی، درمانی کشور که با ایثار و از خودگذشتگی کم نظیر در حال تلاش شبانه روزی هستند ، به مخاطره جدی افتاده و یا موجب مرگ آنان شده است.

در پایان تکرار می کنم که در خانه بمانید و با هر آنچه دارید و برای شما مقدور است، زندگی خود را در خانه بگذرانید. مغازه ها و ‌محل های خود را تعطیل و ترک کنید، زیرا شهر کرمانشاه پر از بمبباران ویروس وحشی کووید ۱۹ است و این زندگی شما را به شدت تهدید می کند.

دکتر مرادی /رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

کد خبر 256403

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha