واعظی: وزارت اطلاعات مامور پیگیری موارد مطرح شده از سوی وزیر بهداشت شد

سرویس ایران- رئیس دفتر رئیس‌جمهوری گفت: رئیس‌جمهوری نامه ارسالی از سوی وزیر بهداشت در مورد تخلفات صورت گرفته در مورد اقلام بهداشتی از جمله ماسک و لباس مخصوص برای محافظت در مقابل کرونا را برای پیگیری به وزارت اطلاعات ارجاع کرده و دستور موکد دادند که این موضوع در اسرع وقت پیگیری و متخلفان به دستگاه قضائی و افکار عمومی معرفی شوند.

به گزارش کُرد پرس، محمود واعظی در خصوص نامه وزیر بهداشت به حسن روحانی در مورد اقدام برخی سودجویان در احتکار ماسک در انبارها با توجه به نیاز ضروری مردم تاکید کرد: در جلسه امروز دولت موضوع این نامه و موارد مطرح شده از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت و همچنین رفع کمبود این کالا در بازار و مقابله با سودجویان و متخلفان با هماهنگی قوه قضائیه، سازمان تعزیرات حکومتی، وزارت اطلاعات، وزارت صنعت، معدن و تجارت و سایر دستگاه‌های ذیربط مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

او افزود: رئیس‌جمهوری در جلسه امروز هیات دولت تاکید کرد که همه دستگاه‌ها موظف به همکاری با ستاد ملی مبارزه با کرونا هستند.

رئیس دفتر رئیس‌جمهوری تاکید کرد: دکتر روحانی در ارجاع نامه وزیر بهداشت و رئیس ستاد ملی مبارزه با کرونا، به وزیر اطلاعات دستور دادند که موارد مطرح شده در این نامه به سرعت رسیدگی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن گزارش بررسی‌ها ارائه شود.

واعظی با تاکید بر ضرورت همکاری همه دستگاه‌ها با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان رئیس ستاد ملی مبارزه با کرونا تاکید کرد: دولت تا زمان رفع این بحران با تمام توان در کنار مردم و وزیر بهداشت و درمان خواهد بود و از هرگونه مساعدت و همکاری در این زمینه دریغ نخواهد کرد.

سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای به رییس‌جمهوری ضمن درخواست همکاری همه دستگاه‌ها با این وزارتخانه در مقابله با ویروس کرونا در کشور، از برخی اقدامات ناپسند و سوداگرانه برخی افراد متخلف و سودجو در احتکار ماسک مورد نیاز مردم در انبارها گلایه کرده و خواستار برخورد قاطع و سریع با اینگونه اقدامات شد.

کد خبر 255385

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha