معرفی عاملان برداشت‌های غیرقانونی از خط انتقال آب شرب، به دستگاه‌ قضایی

سرویس کرمانشاه _ منوچهر فخری گفت: کسانی که در طول مسیر خط انتقال آب شرب به شهر کرمانشاه، اقدام به برداشت‌های غیرقانونی کرده‌اند، برای مجازات، به دستگاه‌ قضایی معرفی می شوند.

به گزارش کردپرس؛ معاون عمرانی استاندار کرمانشاه در نشست قرارگاه تامین آب شرب شهر کرمانشاه عنوان کرد: این قرارگاه با دستور و تاکید ویژه استاندار کرمانشاه و به منظور رفع مشکلات آب شرب شهر کرمانشاه تشکیل شده است.

وی افزود: در همین راستا دو روز قبل همراه با مدیران دستگاه های اجرایی یک بازدید میدانی از مسیر خط انتقال سد گاوشان به تصفیه خانه کرمانشاه انجام گرفت.

فخری افزود: هم اکنون عملیات رفع برخی نواقص این خط انتقال از سد گاوشان تا تصفیه خانه قدیر کرمانشاه توسط تیم های عملیاتی آب منطقه ای استان در جریان است.

وی عنوان کرد: متاسفانه برخی افراد در طول مسیر اقدام به برداشت های غیرقانونی از خط لوله انتقال آب کرده اند که با حضور دادستانی این موارد بررسی شد و با شکایت دستگاه های مربوطه با متخلفین برخورد قانونی می شود.

معاون عمرانی استاندار گفت: پروژه تکمیل تصفیه خانه غدیر و همچنین اجرای برخی خطوط انتقال بین مخازن داخل شهر را می شد در سال‌های گذشته و با هزینه بسیار کمتری اجرا کرد ولی متاسفانه این کار صورت نگرفته است و در شرایط فعلی اتمام این پروژه به اعتبارات بسیار زیادی نیازمند است.

وی تاکید کرد: اگر مشخص شود در این زمینه قصوری وجود داشته حتما باید مدیر مربوطه پاسخگو باشد.

فخری گفت: با تاکید ویژه استاندار محترم، قرار است در قالب یک طرح اضطراری ظرفیت این خط انتقال را تا حد ممکن بالا ببریم تا در تابستان آینده شاهد مرتفع شدن بخش مهمی از مشکلات آب شرب محلات کلانشهر کرمانشاه باشیم.

وی افزود: در نشست امروز مصوب شد آب منطقه ای طی ۵۵ روز آینده، برخی نواقص موجود این خط انتقال را برطرف کند و خط را به آب و فاضلاب برای اقدامات بعدی تحویل دهد.

معاون عمرانی استاندار کرمانشاه گفت: علاوه بر این مقرر شد آب و فاضلاب با هماهنگی شهرداری کرمانشاه، تعدادی چاه برای تامین آب شرب، در نقاط مختلف شهر حفاری کند.

کد خبر 25414

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha