پلیس مالخرهای تجهیزات سرقتی دولتی را شناسایی کند

سرویس کرمانشاه _ دادستان کرمانشاه اعلام کرد: دستگاه هایی که تجهیزات آن ها به سرقت رفته با همکاری پلیس آگاهی به منظور شناسایی تجهیزات سرقتی خود از مغازه های ضایعاتی سطح شهر بازدید به عمل آورده تا افراد مالخر حرفه ای شناسایی و برای آنها پرونده تشکیل شود.

به گزارش کردپرس، شهرام کرمی با تاکید بر لزوم رصد سارقین حرفه ای سابقه دار و خطرناک، اظهار کرد: پیشگیری از وقوع سرقت های خشن باید به نحو مستمر و دائمی در دستور کار پلیس قرار گیرد.

وی با بیان اینکه درصورت ارتکاب سرقت خشن از ناحیه افراد موصوف برخورد قاطع و بازدارنده در دستور کار قضات دادسرا قرار گیرد، افزود: با توجه به روند رو به افزایش سرقت خصوصاً سرقت از تجهیزات خدمات رسان مانند تجهیزات شرکت های آب، برق، گاز، مخابرات، شهرداری و سرقت تجهیزات ایمنی راه ها و قطعات ریلی این دستگاه ها با همکاری ضابطین دستگاه قضایی اقدامات پیشگیرانه را در دستور کار قرار دهند و می توان از ظرفیت بسیج هم استفاده کرد .

دادستان کرمانشاه بااشاره به اینکه برخی از سرقت ها گاها در معابر و کوچه های تاریک رخ می دهد، اعلام کرد: در این راستا شرکت توزیع نیروی برق به منظور پیشگیری از سرقت نسبت به تأمین روشنایی معابر و اماکن عمومی شهرستان کرمانشاه اقدام کند.

کرمی ادامه داد: با توجه به فراوانی سرقت از سیم برق به منظور کاهش وقوع سرقت، شرکت توزیع نیروی برق کرمانشاه در راستای تبدیل سیم برق به کابل در سطح شهرستان کرمانشاه با سرعت بیشتری اقدام کند.

وی تصریح کرد: رؤسای کلانتری ها و فرماندهان پاسگاههای انتظامی تابعه شهرستان کرمانشاه مشکلات و آسیب های حوزه استحفاظی خویش را شناسایی و با ارائه راهکار جهت برنامه ریزی مناسب به دادستانی مرکز استان ارائه کنند.

کد خبر 24125

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha