امیرعبداللهیان: برای روابط با باکو ایده های متنوعی داریم

سرویس ایران - «حسین امیر عبداللهیان» وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه، «خیلی خوشحالیم که روابط ایران و جمهوری آذربایجان رو به رشد و توسعه است»، گفت که برای گسترش روابط با باکو ایده های متنوعی داریم.

به گزارش کرد پرس، از جمهوری آذربایجان، وزیر امور خارجه ایران در حین ورود به باکو در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در این سفر دیدارهایی در سطح بالا با مقامات جمهوری آذربایجان خواهیم داشت .

عبداللهیان اظهار داشت: ایده های متنوعی را برای توسعه هر چه بیشتر همکاری ها به همراه دارم و در دیدار با رئیس جمهوری آذربایجان این ایده ها مطرح خواهد شد .

وی یادآور شد، در سه ماه گذشته با همتای جمهوری آذربایجانی خودم تماسی های زیادی داشتم و روی چارچوب های خوبی برای توسعه همکاری ها توافق کردیم که در این سفر این چارچوب ها را در دیدار با رئیس جمهوری آذربایجان نهایی خواهیم کرد و پس از آن شاهد رفت و آمدهای هر چه بیشتر هیات های اقتصادی، بازرگانی و فرهنگی دو کشور خواهیم بود.

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران صبح امروز به منظور دیدار و گفت و گو با مقامات جمهوری آذربایجان وارد باکو پایتخت این کشور شده است.

کد خبر 23844

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha