نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری با رییسی دیدار کردند

سرویس ایران- نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور در دفتر آیت‌الله سید ابراهیم رییسی، رییس جمهوری منتخب با وی دیدار و درباره وضعیت کشور و راه‌های حل مشکلات موجود هم‌اندیشی و تبادل نظر کردند.

به گزارش کرد پرس به نقل از روابط عمومی دفتر رییس جمهور منتخب آیت الله رییسی، ۶ نامزد انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری ساعتی پیش با حضور در دفتر آیت‌الله سید ابراهیم رییسی با وی دیدار کردند.در این دیدار صمیمانه که به دعوت رییس جمهوری منتخب برگزار شد، نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری درباره وضعیت کشور و راه‌های حل مشکلات موجود با رئیس جمهور منتخب هم‌اندیشی و تبادل نظر کردند.

سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی، محسن مهر علیزاده، علیرضا زاکانی، عبدالناصر همتی، سعید جلیلی و محسن رضایی کاندیداهایی بودند که در رقابت‌های انتخاباتی سیزدهمین دوره ریاست جمهوری حضور داشتند و امروز با پایان یافتن رقابت‌ها، برای تبریک به رییس جمهور منتخب‌ و اعلام همکاری با دولت آینده، با وی ملاقات کردند.

رییس جمهور منتخب هم در پایان، دیدار ۲ ساعته خود با نامزدهای انتخابات را جلسه‌ای بسیار خوب توصیف کرد و گفت: دوستان در این جلسه دیدگاه‌ها و نظرات خود را مطرح و اولویت‌هایی که فکر می‌کنند دولت آینده باید در این یک ماه پیگیری نماید بیان کردند.

وی افزود: در این جلسه راهکارهای مختلف برای حل مسائل کشور که وبخشی از آنها در مناظرات انتخاباتی نیز مطرح شد، مورد بحث و بررسی قرار گرفت. مسلماً همه دوستان دغدغه کشور، انقلاب، رفع مشکلات و گره‌گشایی از زندگی مردم را دارند که این خیلی مهم است.

رییس جمهور منتخب با ابراز امیدواری نسبت به تداوم این نوع جلسات تاکید کرد: دوره رقابت‌های انتخاباتی پایان پذیرفته و اکنون دوره رفاقت، همدلی، همراهی و همکاری برای رفع مشکلات مردم است که یک دغدغه همگانی است.

آیت الله رییسی خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله همدلی و هم‌اندیشی‌ها منحصر به این جلسه نبوده و این روش ادامه می‌یابد و مردم هم باید احساسشان این باشد که همه نگاه های سیاسی و دیدگاه ها منتهی به رفع مشکلات و گره‌ها از زندگی آنها خواهد بود.

کد خبر 12599

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha