اعلام نتایج انتخابات در شهرهای روانسر و شاهو

سرویس کرمانشاه _ نتایج انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در شهرهای روانسر و شاهو مشخص شد.

به گزارش کردپرس؛ «سعدی مصطفی‌زاده» فرماندار شهرستان روانسر با اعلام این خبر افزود: در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری آقای سید ابراهیم رییسی با پنج هزار و ۸۸۶ رای بیشترین میزان آرا را به خود اختصاص داد.

وی اضافه کرد: آقایان عبدالناصر همتی با ۲ هزار و ۲۳۹ رای ، محسن رضایی با ۲ هزار و ۵۰۵ رای و سیدامیر قاضی زاده هاشمی با ۴۲۴ رای در جایگاههای بعدی قرار گرفتند.

فرماندار روانسر ادامه داد: در انتخابات شورای شهر روانسر که ۲۶ نامزد با هم رقابت می کردند؛ محمدصالح شهسواری با یک هزار و ۶۱۲ رای، میثم رضایی با یک هزار و ۵۴۳ رای، فرزاد فتاحی با یک هزار و ۲۵۳ رای، ابراهیم محمدی با یک هزار و ۱۴٨ رای و بختیار عزیزی با یک هزار و ۱۳۱ رای به عنوان پنج عضو اصلی شورای شهر روانسر انتخاب شدند.

مصطفی زاده اضافه کرد: همچنین علی اشرف مظفری با یک هزار و ۱۲۶ رای، وحید جوانمردی با یک هزار و ٨٨ رای و فریدون خرمی با یک هزار و ٨۶ رای به عنوان اعضای علی البدل این شورا انتخاب شدند.

وی بیان داشت: در شهر شاهو نیز شاهو رحیمی نسب با ۷۳۰ رای، آزاد احمدی با ۵۹۱ رای، بهزاد حسینی با ۵۶۹ رای، ستار فتحی با ۵۱۶ رای و سامان بهرامی با ۴۳۲ رای به عنوان اعضا اصلی و اکبر رحیمی نژاد با ۴۲۴ رای ، فریق نادری با ۳۹۷ رای و عبدالرحیم مولودی با ۳۳۱ رای به عنوان اعضا علی البدل شورای شهر شاهو انتخاب شدند.

فرماندار روانسر گفت: در شهر شاهو ۱۱ نفر در رقابت های شوراها حاضر بودند.

کد خبر 11940

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha