بیانیه مجمع نمایندگان استان ایلام در خصوص مشارکت حداکثری در انتخابات

سرویس ایلام - مجمع نمایندگان استان ایلام طی بیانیه‌ای از مردم استان ایلام جهت شرکت فعالانه و مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا دعوت کردند.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، در این بیانیه آمده است:

مردم استان ایلام به عنوان یک استان مرزی، از بدو انقلاب اسلامی در تمام صحنه های دفاع از کشورمان تا پای جان حضور مقتدرانه داشته اند. در طول هشت سال دفاع مقدس از وجب به وجب خاک مقدس مرزهای کشورمان دفاع کردند. در تمام رخدادهای سیاسی، اجتماعی و فرهنگی، حضوری حماسی و ماندگار داشته اند. به گواهی آمار و ارقام، بالاترین میزان مشارکت در انتخابات ادوار گذشته به ایلامیان عزیز اختصاص داشته است.

قطعا در انتخابات پیش رو در ۲۸ خرداد، همه ی آحاد مردم، علیرغم تنگناها و مشکلات اقتصادی برای لبیک به ندای مقام معظم رهبری و دفاع از آرمان‌های بلند شهیدان و امام شهداء بار دیگر حماسه ای ماندگار را رقم خواهند زد.

اینجانبان به عنوان خدمتگزاران مردم در مجلس شورای اسلامی، نیز از همه ی آحادمردم عزیز، اقشار و اقوام مختلف با گرایش های سیاسی متفاوت، زنان و مردان قهرمان، جوانان شایسته و برومند در اقصی نقاط استان ایلام اعم از شهری، روستایی و عشایری دعوت می نماییم در روز جمعه ۲۸ خرداد با حضور در پای صندوق های رأی و مشارکت در تعیین سرنوشت خویش آینده ای پربار برای توسعه ی استان عزیزمان ایلام قهرمان رقم زده و در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا به شکل باشکوهی شرکت فرمایند.

با احترام
مجمع نمایندگان استان ایلام
بسطامی - فلاحی - علیزاده

کد خبر 11811

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha